Jeżdżą jak szaleni

Hejt swój adresuję do polskich młodocianych kierowców co im się kurwa wydaje że umieją jeździć. Krew mnie zalewa jak taki nastoletni idiota lub ledwo po 20-stce dopadnie się do samochodu i jeździ jak pojebany, zapierdala. Prawie mi żonę raz zabili skurwysyny. Naćpają się debile i myślą że jak będą zapierdalać na polskich niebezpiecznych drogach to będą jacyś zajebiści. Nie cierpię bezmózgów na drogach. Wyprzedzają na trzeciego, pod górę, na zakrętach i myślą że są zajebiści. Otóż nawet nie wiedzą jakimi są debilami. Dla takich imbecyli to terapia szokowa powinna być np: rozpędzić się i przyjebać w drzewo. Może wtedy te drogowe partacze zrozumieją że kurwa mogą kogoś zabić. Przy uderzeniu z prędkością powyżej 40/godz szanse na wyjście cało dramatycznie spadają, ale debil musi się pochwalić że on UMIE zapierdalać 150/godz na zwykłej dziurawej drodze krajowej. Dla takich debili nie mam litości a najlepszą karą dla nich samych będzie wypadek, który będzie miał miejsce prędzej czy później a który przeżyją lub nie. Tylko najgorsze jest to że ktoś inny może przez debila zginąć. Sami się przekonają jak ZMIĘKNĄ po zderzeniu np z drzewem. Mam nadzieję że chociaż jeden drogowy debil to przeczyta i zmieni nastawienie przez co polskie drogi staną się chociaż trochę bardziej bezpieczne. Jestem naprawdę wkurwiony!!! Niecierpię. Nienawidzę takich baranów!!!! Zobaczcie na zdjęcie. Czy ktoś zaprzeczy że kierowca tego auta zapierdalał jak opętany? Auto aż na pół rozjebało!

10 thoughts on “Jeżdżą jak szaleni”

  1. dobrze napisane.Ja chcialbym zeby sadzili drzewo obok drzewa przy drodze.Szybko by sie wyselekcjonowali take h..je bo zasada jest prosta/glupiego sie nigdy nie zaluje/

    1. Do mnie piszesz? Mi chodziło o to że nie wszyscy, tylko niektórzy młodzi ludzie nie mają mózgu np. ci co jeżdżą jak szaleni albo mają po 16 lat i piją, palą papierosy. Zresztą sam jestem młody ale nie jeżdżę jak debil samochodem.

  2. Ale należy wiedzieć, że nie każdy młody kierowca jest nieodpowiedzialnym idiotą, ja na przykład jestem młody (mam 24 lata), ale jeżdżę odpowiedzialnie. W każdej grupie wiekowej są pojebani kierowcy – nie uważajmy, że każdy młody kierowca jest nieodpowiedzialny. Wśród młodych kierowców są źli, ale i dobrzy kierowcy.

Dodaj komentarz