Głupota lewicy cz. 2 (ostatnia)

Tu autor wpisu pt. głupota lewicy. Ten hejt to będzie druga część poprzedniego wpisu. No to tak.

1. Nienawiść do religii katolickiej, a ogromny szacunek do innych wyznań. Cały czas lewaccy politycy plują jadem na kościół katolicki twierdząc, że to ciemnota, hamująca postęp, że należy w imię nowoczesności likwidować krzyże, a jak islam na zachodzie Europy się rozrasta i przez niego jest dużo zła to i tak lewacy go kochają. A gdy mówisz prawdę to jesteś ksenofob z zaścianka. Nie dajcie się ogłupić, ale prawda jest taka, że lewicowcy nie lubią religii katolickiej, nie dlatego, że religia to kłamstwo jak nam wmawiają, tylko dlatego że lewica to jest po prostu satanizm. Gdyby rzeczywiście tak było, że lewica nie lubi katolicyzmu bo to ciemnota to i o innych religiach by to samo myślała. A lewactwo tylko katolicyzmu nie cierpi. Dziwne, co nie?

2. Na pewnej lewackiej stronie pisało, że UE wzmacnia polską niepodległość. Ja pierdolę, nigdy w życiu czegoś tak głupiego nie czytałem :D . Więcej już nie będę pisał w tym punkcie, bo każdy zdrowo myślący człowiek wie, że Unia Europejska chce zniszczyć nasz kraj.

To by było na tyle.

One thought on “Głupota lewicy cz. 2 (ostatnia)”

  1. Sama nazwa LEWICA to znaczy odejście od normy. Lewica to lewusy i lewaki a tacy robią wszystko odwrotnie, czyli źle! Jak rycerz był prawym mężem, tak lewak jest zdradziecką kanalią, gejem i jeszcze pewnie żydem (ciekawe czemu właśnie żydzi tak lubią lewicę i lewactwo?). Lewica to Sodoma i Gomora, symbol zepsucia i upadku. To oni robią tęczowe gejo-marsze i deprawują zdrowych obywateli. To oni lubią syf, multi kulti i bezbożność! A prawica to prawość, normalność i to czego każdy chce, tylko media opanowane przez komunistycznych lewaków robią z prawicy faszystów, podczas gdy sami są żydo-komunistami!!!

Dodaj komentarz