Kolejna strona, która została porzucona przed administratora

Kiedyś pisałem wpis na tej stronie, że wkurwia mnie ignorancja administratora strony Chujnia.pl. To prawda, wkurwia mnie. Ale jest kolejna strona w Internecie, która została porzucona przez admina. Ta kolejna strona jest o tematyce gier z dawnych lat, tamtejszy administrator tak porzucił tamtą stronę, że już nawet nie opłacił serwera i teraz jak chcę wejść to pisze że trzeba opłacić serwer, by strona działała. Już od kilku miesięcy tamtejszy admin olewał stronę, którą uwielbiam. No niestety, ale kolejny administrator że tak się brzydko wyrażę – stał się jebanym ignorantem. Zarówno Chujnia.pl jak i ta strona o grach z dawnych lat ma nieodpowiednią administrację. Może epidemia COVID-19 ma coś wspólnego z tą ignorancją? Dopóki nie było koronawirusa to tamte strony administratorzy szanowali, nie olewali ich. Bardzo źle się dzieje ze społeczeństwem. Ja powinienem zostać adminem tych dwóch stron, wtedy bym na bieżąco dbał o te strony.

3 thoughts on “Kolejna strona, która została porzucona przed administratora”

  1. Dlaczego kretyni ignoranci zostają adminami fajnych stron, a porządny człowiek jak ja, nie? Z jednej strony tworzą fajne strony, a z drugiej niewiadomo dlaczego je olewają i nie uzasadniają dlaczego to robią. Admin Chujnia.pl i admin tej strony o grach z dawnych lat to są nienormalni ludzie, nie dość, że olewają dobre strony to na dodatek nie chcą uzasadnić dlaczego. Dobrze że admin Megahejt.pl nie jest takim ignorantem, ale tak szczerze mówiąc Chujnia.pl – czyli konkurencja Megahejta dopóki była regularnie aktualizowana były bardzo fajną stroną, ale mimo wszystko Megahejt.pl też jest spoko. A gdzieś od połowy 2020 roku Chujnia.pl zamarła. Spoczywaj w pokoju Chujnia.pl i ta strono o grach z NES-a, będę o Was pamiętać i pozytywnie wspominać.

  2. Tu autor hejta. Dobra wiadomość: Admin tej strony o grach z Pegasusa na Facebookowej stronie ostatnio dał znać, tak jakby znów zainteresował się swoją stroną. Jest jeszcze nadzieja na jej powrót gry-pegasus.xaa.pl, ale nie wiem czy tak się stanie – oby tak.

Dodaj komentarz