Jestem chory chyba na COVID-19

W ciągu ostatnich kilku dni jestem chory, uważam, że to COVID-19, ale pewności nie mam. A może nie mam koronawirusa tylko zwykłą grypę? Ale objawy pasują do koronawirusa. A najgorszy objaw jaki mam to jest to że słabo mi się śpi, w ostatnią i przedostatnią noc prawie nie spałem i obawiam się, że najbliższa noc też będzie chujowa – oby nie, ale kto to wie. Dużo zdrowia i szczęścia życzę Wam, użytkownicy i użytkowniczki Megahejt.pl. Cieszę się, że mogę się wyżalić na mój problem, pozdro dla admina tej strony.

2 thoughts on “Jestem chory chyba na COVID-19”

  1. Tu autor hejta: Niestety nadal mam te objawy (słabe spanie, słaby apetyt nawet jak bardzo mało jem). Niepokoję się co mi się w organizmie stało. Czy to rzeczywiście koronawirus? A może co innego? Bardzo mnie niepokoi i denerwuje ten mój problem…

  2. Dobra i zła wiadomość: Dobra jest taka, że już wiele objawów minęło np. brak apetytu. A zła, że słabe spanie pozostało, nie śpię aż tak chujowo jak jeszcze powiedzmy dwa tygodniu temu, ale niestety też nie tak dobrze jak przed zachorowaniem.

Dodaj komentarz