Gry Java – stare, ale dobre gry

Jeszcze około 10 lat temu popularne były telefony z fizyczną klawiaturą z systemem Java, a na nie były różne gry. Moje ulubione to np. QuadraPop music, Treasure Towers i wiele innych gier. Ale nie wszystkie lubię. Denerwuje mnie to, że już mało kto gra w te gry z dawnych telefonów, zresztą telefony z fizyczną klawiaturą to już są coraz rzadsze.
Ja mam własnego Sony Ericssona K770i, ale niestety już słabo działa. Pograć w gry da radę, ale już zdjęć nie można nim robić czy nagrywać video.

Ma ktoś z Was telefon z systemem Java i gra ktoś z Was jeszcze w gry przeznaczone na stare modele telefonów z systemem Java? Pozdrawiam tych, którzy nadal interesują się grami na stare modele telefonów. I na koniec napiszę jeszcze taką rzecz, że Sony Ericsson to jedna z najlepszych marek dawnych telefonów i to, że kilka lat temu była taka strona jak 3gplay.pl – o rzeczach związanych z dawnymi telefonami np. grami czy tapetami na telefon.

2 myśli nt. „Gry Java – stare, ale dobre gry”

  1. Gry na telefony z systemem Java to według mnie nostalgia tak jak np. gry na NESa – choć powstały dawno temu i mało kto się nimi interesuje to jednak warte są szacunku i powinno więcej osób się nimi interesować, by przetrwały jak najdłużej.

  2. Nie napisałem tu jeszcze czegoś – na telefony z systemem Java istnieje taka gra jak Lucky Dick, polega na tym, że leci się penisem 😀 . Serio taka gra istnieje, nawet grałem w nią.

    Na telefony z systemem Java wśród moich ulubionych gier o których nie pisałem tu jest również gra Milionerzy i wiele innych gier, ale o wszystkich nie będę pisał, bo dużo ich jest.

Dodaj komentarz