CO2 jest dobry dla roślin! Czyli wyjaśnienie jak elity zła nas oszukują!

Tak, tak. Kto słyszał w tv i innych mediach głównego ścieku że dwutlenek węgla CO2 jest zły? Jak bardzo nam szkodzi i wpływa na globalne ocieplenie klimatu, które jednak okazuje się kolejnym politycznym fejkiem mającym na celu nas okraść?! U podstawy kłamstwa o globalnym ociepleniu, leży właśnie emisja tzw. gazów cieplarnianych do których należy wg ich naukowców CO2. Twierdzą oni że jest to strasznie szkodliwe dla klimatu i dlatego należy niszczyć Polski węgiel a także nałożyć na Polskę i inne kraje wysokich opłat za PRAWO DO EMISJI CO2!!! No cóż przy oddychaniu też wydalamy CO2… A jak jakiemuś komuniście wpadnie do głowy aby to opodatkować pod pretekstem globalnego ocieplenia?! No cóż, już płacimy za to że kominy uwalniają CO2! Ale czy przez to że płacimy coś się zmieniło? No pewnie że nie! Jedynie pogorszył na się stan naszego portfela! Podobno 2bln euro (2tysiące miliardów), które były ulokowane na tzw. kontach do walki z globalnym ociepleniem ULOTNIŁY się, zupełnie tak jak mit o globalnym ociepleniu. Nikt nie wie gdzie się podziały tak ogromne pieniądze, nie mówiąc już o tym że o poprawę klimatu czy jakości powietrza nie przydały się wcale! Wiadomo już że historyjki o globalnym ociepleniu i CO2 to bajki służące do wyłudzania pieniędzy, ogromnych pieniędzy który każdy płaci nawet jak mu się wydaje że nic nie płaci. Każdy chce mieć ciepło w zimę i ogólnie używa energii elektrycznej na codzień. Opłaty za energię i nośniki energi i paliwa (w tym węgiel) są ciągle podnoszone i KAŻDY je płaci, więc w związku z bajeczką o globalnym ociepleniu daje się OKRAŚĆ!
Mało tego. CO2 jest dobre dla natury, a zwłaszcza dla roślin. Jak jest więcej dwutlenku węgla to rośliny lepiej rosną i go pochłaniają. Jak wyelimunujemy CO2 z powietrza to rośliny wyginą a wraz z nimi ludzie i inne organizmy. Drugą sprawą są ilości CO2. Ludzkość aż tak strasznie dużo tego nie wytwarza. Podobno jedna eksplozja wulkanu może wyrzucić w atmosferę więcej dwutlenku węgla, niż ludzkość jest w stanie wygenerować przez dziesiątki lat! Popatrzmy na geologiczną historię ziemi. Kiedyś musiało być znacznie więcej CO2 w powietrzu bo rośliny były ogromne i było ich tak dużo i rosły tak szybko, że masowo zamieniły się np: w węgiel. Zobaczmy ile musimy kopać w głąb ziemii, aby dokopać się do węgla. Oznacza to że kiedyś tam był poziom ziemi i ziemia o tyle urosła! Tyle materiału organicznego urosło na ziemi, że aż po latach gdy przykryła to gruba nawet na kilka kilometrów warstwa ziemi, zamieniły się w węgiel! Faktem jest również to że Polska ma największe zasoby węgla w Europie i to w dodatku najwyższej jakości! To niemcy chcą przejąć nasz Sląsk już od dawna i robią wszystko aby ograniczyć wydobycie naszego węgla, bo sami chcą go wykopać! Dodatkowo isnieje metoda gazyfikacji węgla dzięki której węgiel ma dużo większą wydajność energetyczną oraz jest bardzo czysty ekologicznie, bo węgiel zamieniany jest w palny gaz o wysokiej czystości. Węgiel mamy, technologię gazyfikacji byśmy ogarnęli, tylko czemu prace jeszcze się nie zaczęły? Komuś wyraźnie zależy aby tego nie ruszać, a tym kimś na pewno nie są Polacy, tylko zewnętrzni wrogowie. Polityka unijna godzi w Polski węgiel i energetykę i tym samym w nas wszystkich, a czemu my mamy słuchać tych co nam szkodzą oraz mają do nas wrogie cele?

3 thoughts on “CO2 jest dobry dla roślin! Czyli wyjaśnienie jak elity zła nas oszukują!”

  1. Jak widać ludzi można oszukać i okradać z byle powodu! Wystarczy tylko mieć media i polityków zdrajców i agentów, a oni już wszystko przyklepią a zakłamane media będą powtarzać w kółko jak fajnie że są nowe podatki i opłaty!
    Przecież jest CO2,a jak jest CO2 to musi być podatek. Przez to że będziemy płacić za to, że jest CO2, będziemy uchronieni przed CO2, bo inaczej CO2 by sie na nas zemścił!!! Niestety, ludzie są aż tak głupi i bezradni oraz wykastrowani i zoperowani przez media, władzę i szkolnictwo, że już chyba za wszytko zapłacą i na wszytko sie zgodzą!!!!! Ja się na to nie godzę! Chociaż tutaj mogę to wyrazić!

  2. Przecież ta cała nauka głównego nurtu, ta od twierdzenia iż globalne ocieplenie to wina ludzi to wszystko to jest na usługach korporacji i polityków o poglądach lewicowych, którzy pragną z szarych obywateli kasę zdzierać. Wywołajmy porządny bunt i obalmy ten chory żądny zysku system.

Dodaj komentarz