Cisza na megahejt.pl

Zastanawia mnie dlaczego nikt nic oprócz mnie nie dodaje na tę stronę? Taka fajna strona, a aktywności prawie zero. Mam nadzieję, że ta strona stanie się dużo aktywniejsza, bo jest tego godna.

4 thoughts on “Cisza na megahejt.pl”

  1. Jest cisza na stronie bo żydowskie Google wywaliło tę stronę z wyników wyszykiwań w ramach ich polityki komunistycznej cenzury, cenzurowania wszystkiego co niezależne i sprzeczne z nowo postępowymi, antyludzkimi, chorymi i zboczonymi ideologiami. W ramach tej żydo-polityki nawet reklamy ściągneli z tej strony, aby tylko strona nic nie zarobiła na treściach które oferuje! Google (i nie tylko bo też Youtube, Facebook i inne żydo zachodnie pralnie mózgów) są narzędziem do prania mózgów i wmawiania ludziom anty wartości. Oni są nowoczesnymi żydo-bolszewikami, tęczową zarazą, która wewnątrz jest czerwona! To wróg Polski i nie tylko. To oni niszczą rodzinę, religię i naród jako całość! Trzeba z nimi walczyć i choćby ta strona do tego służy. Strona prezentuje sprzeciw wobec obecnego żydo bolszewizmu i reklamuje zdrowe wartości. Właśnie za to jest praktycznie usunięta z wyników wyszukiwań oraz ma zablokowane reklamy, oczywiście przez żydów z Google! Wg nich strona jest wulgarna, ma mowę nienawiści (która jest narzędziem do cenzury wszystkich tych co nie zgadzają się z nowym zboczonym ”porządkiem” świata) i parę innych wymyślonych zarzutów, tylko aby konserwatywno-prawicowa treść nie przebijała się do internautów! Te parchy sobie myślą że będą ludziom mówić co mają mówić, co myśleć, cenzurować itp! Jest wojna, na razie w sferze informacyjnej, ale niestety może przejść do fazy gorącej…!

    1. Tu autor hejta: To nie do końca prawda, że Google wywaliło tę stronę z wyników wyszukiwań (na szczęście). Jak wpiszę tytuł jakiegoś hejta w Google to wyświetla się bezpośredni link do niego. I dobrze!
      Postaram się wypromować Megahejt.pl, by tu więcej ludzi wchodziło i się udzielało. Chwalić wolność słowa, a jebać brak tej wolności.

  2. „W ramach tej żydo-polityki nawet reklamy ściągneli z tej strony” – to że tu reklam nie ma to szkoda, kilka okienek z reklamami to powinno być na tej stronie, dla ubogacenia wyglądu strony. A to, że strona nie zarobi przez brak reklam to źle – ta strona powinna zarabiać.

  3. Tu autor hejta: Doszedłem do wniosku, że tę stronę znam całkiem sporo osób, ale po prostu się tu nie udzielają, bo po prostu ich nie interesuje ta strona – szkoda że ludzi nie interesuje, bo jest bardzo fajna. Można się stąd dowiadywać wiarygodnych informacji. Promowałem w kilku miejscach tę stronę, ale nie zwiększyła się przez to aktywność na Megahejt.pl.

    Megahejt.pl – wiarygodne źródło informacji.

Dodaj komentarz