Plaże nad Morzem Bałtyckim – czy są fajne?

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że plaże nad Morzem Bałtyckim są nawet fajne – wnerwiają mnie ci, którzy uważają za obciach spędzanie czasu na plaży nad tym morzem. Nie byłem jeszcze nad
Morzem Bałtyckim, ale wiem z różnych zdjęć, że nawet fajnie się prezentuje i mam ochotę się tam kiedyś udać o ile oczywiście będzie ciepło. Owszem, na świecie są plaże bardziej wypasione niż nasze polskie, ale i plaże nad Bałtykiem są OK. I na dodatek do Morza Bałtyckiego jest bliżej niż np. do Miami czy na Hawaje, ponadto mniej kosztuje wycieczka na plaże nad Morzem Bałtyckim. A jak już pisałem – według mnie plaże nad Bałtykiem nie są najfajniejsze na świecie, ale i tak mimo wszystko nawet fajne – na tyle, że na wakacje można się tam udać. Zapraszam do dyskusji.

One thought on “Plaże nad Morzem Bałtyckim – czy są fajne?”

  1. Nie napisałem jeszcze, że na Wiśle w mojej okolicy czasami są plaże – jeśli wody we Wiśle nie jest zbyt dużo i tak jak nad Morzem Bałtyckim też można przyjemnie na nich spędzić czas gdy jest dobra pogoda. I na dodatek do Wisły mam w miarę blisko, w przeciwieństwie do Bałtyku. Polecam Wam zarówno plaże nad Bałtykiem jak i na Wiśle.

Dodaj komentarz