Chujnia.pl

No niestety, ale nadal żadnych nowości nie ma na Chujnia.pl. Ponad 4 miesiące nie było aktualizacji, brak nowych komentarzy i odpowiedników hejtów, które na chujni nazywają się chujniami. Chujnia.pl jeszcze w 2018 i 2019 roku była super, często były aktualizacje, a od drugiej połowy 2020 roku z niewiadomego powodu strona jest ignorowana przez tamtejszego admina. Na chujni.pl rządzi ktoś, kto lubi robić na złość użytkownikom swojej strony, dlatego tam są takie absurdy jak ponad 4 miesiące bez aktualizacji. Mam nadzieję, że admin Chujnia.pl zmądrzeje i znów będą częste aktualki tak jak np. w 2018 roku, zaapelujmy do administratora tamtej strony, by przestał olewać Chujnia.pl i znowu robił aktualizacje.
Mam nadzieję, że nie obrazicie się, że wrzucam nazwę strony, która jest konkurencją dla Megahejt.pl, ale mnie to tak bardzo denerwuje z tym brakiem nowości na Chujnia.pl, że ze złości postanowiłem na Megahejcie się wyżalić. Dopóki nie nastał koniec aktualizacji na Chujnia.pl to była bardzo fajna strona. Dobrze, że na Megahejt.pl nie ma takich głupot.

14 thoughts on “Chujnia.pl”

 1. Tu autor wpisu. Niedawno pisałem parę innych hejtów o stronie Chujnia.pl, a skoro od tamtego czasu dalej nie ma nowości na Chujni to ze złości postanowiłem napisać ten wpis. Pozdrawiam i dzięki wielkie za możliwość wypowiedzi.

  1. Drogi autorze wpisu.

   Pracuję obecnie nad duchowym następcą prawdziwej chujni.pl.

   Odpowiedz jeśli cię to interesuje. Chętnie skonsultowałbym się z innym chujowiczem :)

   Pozdrawiam

    1. Nie, jestem zwyczajnym chujowiczem, który jest tak samooburzony obecną sytuacją jak Ty, więc postanowiłem, że spróbuję zrobić po prostu działającą chujnie.

     Tu masz link: https://chujnia.com.pl/

     Jak chcesz pogadać bardziej „prywatnie” to możesz mi wysłać swojego maila za pomocą formularza na stronie (jakbyś dodawał nową chujnie) tylko daj tytuł „Kontakt” czy coś w tym stylu.

     Jakikolwiek feedback mile widziany :)

     1. A coś mi się wczoraj wysypało xd Jeśli zdązyłeś wejść przed 11 dzisiaj to spróbuj znowu :)

     2. Chcę pogadać bardziej prywatnie i wysłałem Ci swojego maila za pomocą formularza na stronie. Już jakiś czas temu.

 2. Tu autor hejta: Dodam jeszcze, że na Chujnia.pl jest kiepsko wyszukująca wyszukiwarka to znaczy, że jak szukam Chujni (odpowiednika hejta) i wpiszę w wyszukiwarkę jakieś słowo to wyszukiwarka nie wyszuka wszystkich Chujni, które w tytule mają to słowo tylko na przykład wyszuka jedną lub kilka Chujni, ale nie wszystkie, niestety.

 3. Nadal Chujnia.pl jest porzuconą stroną, bo nadal nie ma nowości na niej. Od 2020 roku od września do teraz cisza na Chujni.
  Dobrze, że jest dobra alternatywna strona – mam na myśli Megahejt.pl. Ale dziwi mnie dlaczego mimo bardzo długiego braku nowości, Chujnia.pl nadal istnieje?

  Ale to dobrze, że istnieje, bo można jeszcze wejść na tę stronę i poczytać to, co kiedyś zostało dodane – ja sam udzielałem się tam wielokrotnie w czasach, gdy Chujnia.pl była regularnie aktualizowana.

 4. Tu autor hejta: Mam dobrą wiadomość, ale i złą. Ta dobra: Na Chujnia.pl dziś… weszło kilka nowych wpisów na główną! A ta zła: Nowe komentarze niestety nie doszły. No dobra, już Wam przekazałem dwie wiadomości, no to jeszcze napiszę taką rzecz, że jeśli się poszczęści to Chujnia.pl znów będzie często aktualizowana, ale nie wiem tego – oby tak. A nawet jeżeli Chujnia.pl nie będzie aktualizowana, a co za tym idzie nie będzie nowych wpisów na głównej i komentarzy do tych wpisów, to zamiast tam to można pisać tu, na Megahejt.pl – tu wszystko wchodzi i to od razu.

 5. Tu autor hejta: Mam kolejne wiadomości odnośnie strony Chujnia.pl. Od czasu napisania komentarza który napisałem wczoraj, tego powyżej, na Chujnię weszło sporo kolejnych wpisów. I jeszcze coś… Chujnia.pl jest na sprzedaż! Czyli jeśli bym kupił to bym został adminem tamtej strony! Nie wiem czy kupię, ale poważnie się zastanawiam nad tym.

  Jakbym ja został adminem tamtej strony to zapanowałaby normalność (np. zwiększyłbym wolność słowa). Chcę jeszcze powiedzieć adminowi Megahejt.pl, że nawet jeżeli bym został administratorem Chujnia.pl to na Megahejt.pl i tak będę często wchodził i się tu udzielał. Ale nie wiem czy zostanę adminem Chujnia.pl, tak na 50%.

  1. Tu autor hejta: To znaczy ja chcę zostać adminem Chujni, ale
   jeszcze nie wiem jaki będzie koszt kupna tej strony, ale prawdopodobnie duży. I to właśnie przez koszt nie mam 100% pewności czy zostanę adminem. Gdyby tylko chęć wystarczyła, chęć do bycia właścicielem tamtej strony to na pewno bym nim został, ale jak już pisałem – to kosztuje a bogaty nie jestem. Jeżeli zostanę adminem Chujnia.pl to tu na Megahejt.pl dam znać.

 6. Tu autor hejta: Mam dobrą wiadomość – Chujnia.pl znów jest aktywna jak za dawnych czasów. Od około dwóch tygodni znów często dochodzą nowości i tak ma pozostać. Jednak na Megahejt.pl też będę wchodził i często się tu udzielał. Będę na obydwu stronach się często udzielał.

Dodaj komentarz