Wypieranie się bycia pedałem

Witam wszystkich użytkowników tej strony. Poruszałem już temat LGBT na tej stronie dobre kilka razy, ale nie dokładnie o tej rzeczy związanej z tą grupą. Do rzeczy – ten wpis będzie o ludziach, którzy robią z siebie pedałów i twierdzą, że to co robią, nie jest pedalskie.
1. Zadbani mężczyźni – tu chodzi o to, że facet który dba o siebie za bardzo to ciota. Powinni mężczyźni dbać o siebie, ale tylko w taki sposób by być czysty i nie śmierdzieć – czyli regularnie myć się no i ewentualnie może też używać perfum, ale takich przeznaczonych dla mężczyzn. No ale jak facet depiluje se nogi, albo tym bardziej robi se makijaż lub maluje paznokcie to jest pedałem i niech się tego nie wypiera.
2. Ubieranie się na różowo przez faceta. Kolejna cecha pedała. Są tacy, którzy ubierają się w różowych barwach, a mówią że to nie jest gejowskie. Jest gejowskie. Różowy kolor to nie dla mężczyzny, tylko dla kobiety.
Zapraszam do komentowania. A zdjęcie przedstawia paradę LGBT.

2 thoughts on “Wypieranie się bycia pedałem”

  1. No i po chuj promujesz takie zdjęcia jak to powyżej? Takie same rozhisteryzowane ryje miały baby w niemieckiej III rzeszy jak Hitler obok przejeżdżał – obrzydlistwo.
    I skończmy wreszcie z tym jebanym skrótem LGBT bo to lezby i pedały są i zwykli homoseksualiści i zboczeńcy seksualni. Miejcie odwagę nazywać ich po imieniu.

    1. Nie promuję, po prostu skoro pisałem hejta o pedalstwie to wstawiłem zdjęcie związane ze zboczeńcami. Ale nie chodzi mi o promowanie czy wychwalanie.

      Pozdrawiam, autor hejta.

Dodaj komentarz