Uwaga na listy polecone od urzędu skarbowego

Ostatnie dowiedziałem się dość szokującej rzeczy o listach poleconych z np urzędu skarbowego (urząd skarbowy czyli złodzieje nr 2 zaraz po politykach). O to chodzi że mają oni sobie ustalone takie prawo że gdy wyślą do danego nieszczęśnika list polecony 2 razy i gdy tego listu ktoś nie odbierze 2 razy to ONI (urząd skarbowy) uznają list za doręczony! W taki sposób mają PRAWO do rozpoczynania spraw a ludzie po długim czasie się dowiadują że przeciwko nim toczy się jakieś postępowanie. Czy gdzieś na świecie jest bardziej beznadziejnie?

8 thoughts on “Uwaga na listy polecone od urzędu skarbowego”

  1. Opresja stosowana przeciwko obywatelom w polsce nie zna granic, tak samo jak absurd w polsce nie zna granic

  2. a co do przekraczania granic to tez mam coś do dodania. mieszkam za granica (UK) i tutaj policję traktuje się zupełnie inaczej. Może przez to że policja tutaj traktuje ludzi niż w polsce. Nie łapią bez powodu na drodze, nie przypierdalają się o byle gówno, a w polsce? Jak tylko przekracza się granice z niemcami, to od razu łapią menele. Bez powodu, po prostu żeby się do dupy dojebać. A może łapówkę chcą… nie wiem. Ale fakt jest taki że opresyjność służb i urzędów w stosunku do obywatela w polsce sięga granic

    1. Opresyjność w polsce przeciwko obywatelowi już dawno przekroczyła jakiekolwiek granice. Absurdy tak samo. To jest chory kraj i istnieje tylko teoretycznie a w telewizji ci powiedzą cwaniaki z platformy „dobrze jest”

  3. Urzędy i inne aparaty państwa muszą mieć zarezerwowane specjalne prawa i przywileje dotyczące choćby listów poleconych. To wszystko jest dla naszego dobra. Bez takich przywilejów urzędnicy nie byli by w stanie zedrzeć z nas pieniędzy tak bardzo potrzebnych na wypłaty dla posłów i dla 600tys urzędników którzy głosują na tego kto zwiększy liczbę urzędników, ich przywileje itd. I tak koło się zamyka. Trzeba przerwać to koło

    1. Narzekacie na ten kraj i niego uciekacie z powodu złych warunków do życia, a na każdych wyborach głosujecie na PiS, PO i ”.nowoczesną” zamiast na partie, które naprawdę wyleczą Polskę ze zła i głupoty np. Kukiz 15, Korwin czy Ruch narodowy. Wtedy by nie było już np. głupoty z awizo czy drożyzny jak ch*j w sklepach itp.

  4. Żeby było dobrze w Polsce to przede wszystkim nie popierajmy takich partii jak PiS i PO. Nie głosujcie na tych, którzy rządzą źle, bo nie będzie dobrze.

Dodaj komentarz