Ukrywanie informacji o bandytach

Według mnie tak nie powinno być, że np. wizerunek twarzy groźnych bandytów jest ukrywany poprzez zamazanie. Na niektórych stronach w Internecie na przykład twarz tego mordercy i pedofila Mariusza Trynkiewicza jest zamazana – jak dla mnie to jest mega nienormalne, wizerunki takich (pod)ludzi to się powinno pokazywać, bez ich ukrywania – niech porządni obywatele wiedzą jak wygląda ktoś, kto popełnił groźne przestępstwa i niech wiedzą na kogo uważać.

Ba, i nie tylko wizerunki bandytów powinno się pokazywać, ale również imię i nazwisko. Na niektórych stronach w Internecie jak już pisałem – cenzuruje się twarz takich skurwysynów jak np. Trynkiewicz. Tu na Megahejt.pl panuje normalność więc można na przykład promować niechęć do podłych (pod)ludzi, więc wstawię niezamazany wizerunek Trynkiewicza, by więcej ludzi wiedziało, kto jest psychopatą – chociaż zapewne i tak wiecie jak wygląda Trynkiewicz, ale mimo wszystko i tak wrzucę jego gębę.

Dodam jeszcze, że moim zdaniem tacy skurwiele jak Trynkiewicz powinni dostawać karę śmierci poprzez śmierć w dużym cierpieniu albo jako alternatywę dla kary śmierci – dożywocie w złych warunkach nie za kasę z podatków – niech sami na siebie robią.

Ja szanuję prawa człowieka, chcę ludzkiego traktowania innych, ale tacy jak np. Trynkiewicz to nie zasługują na tzw. ludzkie traktowanie. Na ludzkie traktowanie zasługują dobrzy ludzie, nie np. mordercy czy pedofile. Dopuśćmy do władzy tych, którzy rozprawią się z mordercami, pedofilami i innymi groźnymi bandytami.

Dodaj komentarz