Treści kiepsko ocenione nie wchodzą na główną – debilizm moim zdaniem

Chodzi o to, że denerwuje mnie takie coś, co ma miejsce na niektórych stronach w Internecie np. Demotywatory.pl, że jak jakieś treści są kiepsko ocenione to trafiają do archiwum – według mnie to jest debilizm – to że większości ludzi się nie podoba jakaś treść to nie powód, by wywalać do archiwum.

Dla autora takiej treści, która nie trafia na główną to przykre, że jego rzecz została potraktowana jak śmieć, choć nie jest śmieciem ta rzecz – tylko jest ona wartościowa.

Bywa tak, że mądre rzeczy są źle ocenione tzn. większość ocen do nich jest negatywna i w związku z tym są porzucane. Ja sam parę razy dodałem coś mądrego na np. Demotywatory.pl, a nie weszło na główną bo zostało słabo ocenione.

To, co się dzieje na Demotywatory.pl to jest dowód na głupotę tamtejszej administracji i użytkowników. Jakaś treść, która de facto jest fajna, a jednak większość ocen do niej to są złe. – to dowód na głupotę oceniających, a to, że kiepsko oceniona treść tylko dlatego, że jest kiepsko oceniona nie wchodzi na stałe na główną to dowód na głupotę administracji strony.

Na Chujnia.pl choć tamtejszy admin olewa stronę i niektóre wpisy nieważne jaką mają ocenę nie wchodzą na główną to jednak tam nie ma tak, by źle oceniona treść nie weszła na główną – tam źle i dobrze ocenione wpisy są na głównej.

Na Chujnia.pl jeszcze za czasów aktualizowania strony czyli mniej więcej do połowy 2020 roku to czy dany wpis trafi na główną – było niezależne od oceny no i od sensowności. Bywało tak, że dobrze ocenione i jednocześnie rzeczywiście sensowne rzeczy były usuwane ze strony, a źle ocenione i rzeczywiście bez sensu treści trafiały na główną i są do teraz. Chujnia.pl zawiera mieszankę wpisów – mądrych zmieszanych z głupimi i dobrze ocenionych zmieszanych ze źle ocenionymi.

Bardzo fajnie, że na Megahejt.pl każdy wpis wchodzi na główną, tu nie ma tak, że TYLKO z powodu kiepskiej oceny wypierdolony jest do archiwum albo całkowicie ze strony usunięty. Jednak mimo wszystko niech admin tej strony pilnuje tu porządku, tylko, że jednocześnie szanując wolność słowa np. bym niechcący dodał dwa IDENTYCZNE hejty, tak, że nad jednym hejtem jest jego kopia to niech admin kasuje jeden z tych wpisów a drugi zostawi.

Na koniec napiszę jeszcze taką rzecz, że na Demotywatory.pl choć źle ocenione treści nie ważne czy są sensowne to choć lądują w archiwum to jednak nadal można do nich zaglądać! Nawet w Google jak się wyszuka treść która jest w archiwum to są bezpośrednie linki do niej – to jest małe pocieszenie.

Pozdrowienia dla admina Megahejt.pl za prowadzenie pro-wolnościowej strony.

One thought on “Treści kiepsko ocenione nie wchodzą na główną – debilizm moim zdaniem”

  1. Tu autor hejta: I jeszcze coś napiszę, ale krótkiego. Na Demotywatory.pl owszem, bywa tak, że mądre treści są źle ocenione, ale nie raz są też dobrze ocenione te sensowne. Ale to dotyczy również tych treści bez sensu – czasem są źle ocenione, a czasem…dobrze. Przykładowy, głupi mem, o dziwo… dobrze oceniony, to nieprawda co w tym memie jest napisane:

    https://demotywatory.pl/4616347/Dziewczyny-nie-podniecajcie-sie-za-bardzo-tym-ze-macie-chlopaka-z-szesciopakiem-bo-nikt-nie-robi-sobie-szesciopaka-po-to-by-spotykac-sie-tylko-z-jedna-dziewczyna

Dodaj komentarz