Totalny absurd na Facebooku

Wierzcie lub nie ale serio – dostałem bana na Facebooku, bo według Facebooka… podawałem się pod znane osoby. Ci, co zarządzają Facebookiem to banda niedojebów. Nie podawałem się za nikogo, nazwałem swoje konto tak, że w imieniu było „Miłośnik” a w nazwisku wstawiłem nazwę pewnej firmy produkującej samochody. I to się nie spodobało Facebookowi i zablokowali mi konto, skurwysyny. Po raz kolejny porządnego człowieka się perfidnie traktuje.

Powinna się znaleźć grupka porządnych ludzi, którzy by stworzyli własnego Facebooka, tylko, że bez absurdów – czyli np. z wolnością słowa! To co się obecnie wyprawia na Facebooku to jakaś patologia.
Jeśli Zuckerberg będzie tak postępował to straci wielu użytkowników, bo nie będą chcieli mieć konta na portalu gdzie za nic dostaje się bana. I na dodatek Facebook zmienił swoją oprawę graficzną z dobrej na kiepską. Powinna być ta poprzednia.

One thought on “Totalny absurd na Facebooku”

  1. Napiszę jeszcze taką rzecz, że jak już konto mi zablokowano to jak chciałem się logować to chyba było możliwe odblokowanie konta, no ale skurwysyny z Facebooka chcieli ode mnie… skan dowodu osobistego. Najpierw zdjęcie twarzy, potem numer telefonu i e-mail no i następnie dowód osobisty. Być może udało by mi się przekonać do odblokowania konta, no ale po pierwsze za dużo prywatnych danych trzeba im podawać, a po drugie nie ma pewności że przywrócą mi możliwość używania konta na FB. Może się okazać, że zrobię to co oni chcą by mi odblokowano konto a i tak będzie zbanowane. Nie za bardzo ufam tym zasrańcom, dlatego danych im podawać nie będę, najwyżej sobie za jakiś czas nowe konto założę.

    I jak już pisałem – mądrzy ludzie powinni stworzyć grupę, która stworzy własny portal taki jak Facebook, z tą różnicą, że nie będzie na nim absurdów.

Dodaj komentarz