The Sims 2 – rzeczy, które mnie irytują

Tytuł mówi sam za siebie – ten hejt będzie o grze pt. The Sims 2. Lubię tę grę, aczkolwiek i to bardzo drażnią mnie niektóre rzeczy przez które się gorzej gra w tę grę.
1. Wybieranie cech – wkurwia mnie że nie można tak wybierać cech jak w trzeciej części Simsów – czyli z listy wielu się wybiera kilka. W The Sims 2 daje się punkty do każdej cechy. I to mnie wkurza że przez to nie mogę zrobić Sima z wymarzonymi cechami, zawsze musi mieć jakąś negatywną. Gdyby było tak jak w Sims 3 to mógłbym dać albo same złe albo same dobre cechy charakteru. Proponuję to, by w The sims 2 się wybierało cechy z listy, takie jakie się chce niczym w The Sims 3.
2. Zakrzywienie czasu – tu chodzi o to, że jeżeli pojadę w miejsce publiczne np. do sklepu np. o godz. 12 i pobędę tam do powiedzmy godz. 18 to jak wrócę do domu to… nadal będzie 12. Tego na szczęście nie ma w trójce Simsów. I bardzo dobrze.

Dodam jeszcze że kiedyś pisałem hejta o Simsach trójce. I jeszcze powiem, że na jedynkę i czwórkę nie będę się już żalił, bo w nie wcale nie gram, bo tylko dwójkę i trójkę lubię.

Dodaj komentarz