Telewizja kłamie. Zobacz jak polskie media maniupulują wypowiedziami polityków

Chciałem się podzielić swoimi wrażeniami po obejrzeniu jednego filmiku na youtube pokazującego w jaki sposób polska telewizja kłamie nam na temat polityków i manipuluje ich wypowiedziami. Muszę przyznać że trochę mnie to zszokowało. A na dodatek media UPARŁY się na jednego polityka którego w mojej ocenie chcą zniszczyć. Link do filmu jest tutaj: telewizja kłamie Bardzo zachęcam do obejrzenia tego materiału. Jest to materiał TVN który pokazuje przekłamaną rzeczywistość. Ja po obejrzeniu tego materiału straciłem wiarę w telewizję i ich prawdomówność. Okazuje się że telewizja jest tylko narzędziem w rękach polityków i robi nam wodę z mózgów i mówi nam dokładnie to co chce rząd, w tym wypadku platforma obywatelska. Okłamują nas jeszcze w wielu innych kwestiach np: imigrantów, wojny na wschodzie ukrainy, sytuacji ekonomicznej polski itd. Naprawdę jak już się okazuje, od dawna nie można ufać telewizji w polsce, pozostają jedynie telewizje tzw spoza głównego nurtu bądź internet. Również należy ufać po prostu sobie. W telewizji politycy z platformy i psl mówią nam jak to bezrobocie spada i PKB rośnie. Że polska jest zieloną wyspą itd. Szkoda tylko że wszyscy wyjeżdżają z polski. W czasie 2 wojny światowej nie mieliśmy takiej emigracji z polski jak dziś. W sklepach drożyzna, od wypłaty do wypłaty nie starcza a ONI nam mówią że ”dobrze jest”! Psują nam po prostu głowy a przecież każdy widzi jaki jest burdel w polsce. Nie dajmy sobie powiedzieć że czarne jest białe i nie ufajmy już tym politykom którzy byli u władzy bo oni wszyscy działali przeciwko nam. Niech sobie każdy przypomni co nam obiecali a co zrobili.Mam nadzieję że po tych wyborach prawdziwa partia anty systemowa dojdzie do władzy i rozliczy tych złodzieji i próżnych klakierów

6 thoughts on “Telewizja kłamie. Zobacz jak polskie media maniupulują wypowiedziami polityków”

  1. no oczywiście. knapik ta sprzedajna menda wzorowo wysługuje się swoim decydentom. właśnie do mnie dotarło że za zły stan polski odpowiedzialni są również fałszywi dziennikarze

  2. Jestem w lekkim szoku. Myślałam że telewizja prawdę mówi a dziennikarze poza prawdą nic innego nie mówią. Byłam nieświadomie okłamywana przez tak długi czas a jestem już po 50tce. Myślałam że za komuny mamy propagandę a tu się okazuje że niby jesteśmy w wolnej polsce, a wszystko jest takie zakłamane!

  3. Nic dziwnego że wszyscy stąd spier***ą. Sam też już dawno wyjechałem. Rzygać mi się chce jak patrze na te same polityczne ryje które tylko nas okłamują i pieniądze z nas wysysają. Wstydzę się za polskę co przez tych baranów jest coraz bardziej ograbiana, sprzedawana i ośmieszana a to BYŁ nasz piękny kraj a teraz została wyprzedana ruina w której nawet do lekarza nie można się dostać. Robią z nami co chcą bo chyba jesteśmy po prostu idiotami którzy myślą że nic nie mogą zmienić a zamiast pogonić to robactwo z wiejskiej sami wyjeżdżamy za granicę. To jest chore. Nawet grecy mają większe jaja niż my. Tylko gdy im powiedzieli że kasę obetną, to oni zaraz wyszli na ulicę. Zmienili rząd bardzo szybko, a my? Nasz rząd w ogóle się nas nie boi a wręcz coraz bardziej nam śrubę dokręca, a my co na to? NIC nie robimy albo wyjeżdżamy za granice. Gdzie są ci dawni husarzy, dlaczego się nie buntujemy????

  4. Ale pogodę to podają prawdziwą, no może prawie prawdziwą.
    Jest nawet 8 przykazanie boskie: nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Radzę telewizji przestrzegać tego, ale i innych przykazań.

  5. To oczywiste, że telewizja kłamie. Nie ufajmy temu co serwuje nam TVP, TVN i Polsat. Te wszystkie media są w rękach wrogów narodu. Dotyczy to także radia. (Nie)polskie radio, RMF FM, Tok FM, to wszystko nas karmi zakłamaną propagandą antypolską.

  6. W Polsce nie będzie dobrze, dopóki takie pojebane partie jak PiS czy PO będą wygrywały wybory. Nie głosujcie na partie które źle rządzą np. te które wymieniłem. Nie głosujcie w wyborach lub głosujcie na inne partie niż te, które rządziły i rządziły źle.

    Megahejt.pl to jest jedno z niewielu źródeł wiarygodnych informacji, szkoda, że bardzo mało kto odwiedza tę stronę. Bardzo mało kto ma szansę poznać prawdę.

Dodaj komentarz