Suplementy diety – czy są dobre?

Według mnie większość suplementów diety mało daje dobrych rzeczy, a nawet może i nic. Przykładem jest suplement diety o nazwie „Wzrostan” – suplement diety, który ma pomagać na wzrost. A wiecie jaka jest reklama tego suplementu? Taki chłopak i jego klasa przygotowują się do zrobienia zdjęcia klasowego i on jest bardzo niski w przeciwieństwie do reszty klasy a potem po spożywaniu Wzrostanu ten chłopak jest najwyższy z klasy gdy znów się przygotowują do zdjęcia klasowego :D . Przecież to zwyczajna ściema dla kasy. Naprawdę ktoś jest tak naiwny, by wierzyć, że dzięki jakiemuś syropowi z kurdupla stanie się najwyższy w klasie?

Ok, trochę wspomóc wzrost to może i wspomoże ten Wzrostan, ale na pewno nie zdziała takich cudów jak w reklamie – obejrzyjcie sobie ją i będziecie wiedzieli co ta reklama pokazuje. Do dobrego wzrostu to potrzebne są dobre geny i zdrowy styl życia, a suplementy diety tego typu to tylko co najwyżej minimalnie mogą wspomóc wzrost, ale jak już pisałem – nie dają cudów jak w reklamach.

Są jeszcze inne kłamliwe suplementy diety i nie tylko na wzrost ale np. na zły nastrój z powodu złej pogody, ale o wszystkich się rozpisywał nie będę, bo jest ich mnóstwo. Czy ktoś na serio uważa, że takie suplementy diety jak np. Wzrostan rzeczywiście działają tak jak w reklamach? Bo ja nie.

One thought on “Suplementy diety – czy są dobre?”

Dodaj komentarz