Składanka 45 in 1, a jej nazwa to „English Language 45 in 1” – co mi się nie podoba?

Jest taka składanka z grami z dawnych lat, która nazywa się „English Language 45 in 1”. Bardzo lubię ją, ale coś mnie w niej denerwuje – otóż denerwuje mnie to, że nie mogę znaleźć pliku z tą składanką na emulator Pegasusa na PC. Jakbym znalazł plik to bym mógł sobie na komputerze pograć w tę składankę.

Choć jest to mało znana składanka według mnie, to jednak Ja ją lubię i się interesuję tą składanką. Dobrze pamiętam, że wiele lat temu miałem tę składankę, ale jako kartridż, nie jako plik do emulatora na PC i wtedy co miałem ten kartridż to ostatni raz grałem w tę składankę, ale ze względu na to, że jest bardzo fajna ta składanka to nadal dobrze pamiętam jak w nią grałem.

Denerwuje mnie, że nie mam możliwości znowu w nią grać. Nie tylko nie ma pliku do emulatora na PC z tą składanką, ale również jako kartridż nie mogę jej znaleźć do kupienia – w Internecie widziałem tylko zdjęcia tego kartridża o który mi chodzi, a nawet udało mi się zdobyć zdjęcie nie tylko kartridża, ale również zdjęcie menu głównego tej składanki.

Jakby ktoś z Was wiedział skąd pobrać plik z tą składanką do emulatora na PC i/lub wiedział gdzie można kupić tę dyskietkę ze składanką to piszcie w komentarzu. Zdjęcie powyżej przedstawia to, co jest po włączeniu tej składanki – to znaczy najpierw jest coś w stylu wieży Eiffla, a potem to, co widać na obrazku wyżej.

One thought on “Składanka 45 in 1, a jej nazwa to „English Language 45 in 1” – co mi się nie podoba?”

Dodaj komentarz