Seksizm i seksiści

Oburza mnie i to bardzo ta niechęć do seksizmu. Seksizm według lewicy to walka o równość kobiet z mężczyznami. Seksiści czyli np. ja, chcą, by kobiety były kobietami, a nie robiły z siebie facetów. Dobrze że na tej stronie panuje normalność i można krytykować lewackie dyrdymały. Kobiety z krótkimi włosami, z owłosionymi nogami, brudne, przeprowadzające aborcje to nienormalność. Zapewniam każdego „tolerancyjnego” lewaka, że gdybym ja był dziewczyną to byłbym zadowolony z istnienia seksizmu. Oni chcą, by kobieta była sobą, a nie jakąś szpetną babą. Bym się cieszył z osób które głośno wyrażają to, że dziewczyna powinna być wydepilowana, z długimi włosami i nie powinna robić aborcji. Całkowicie potępiam przemoc wobec kobiet, czyli że niewinne kobiety są bite, żeby nikt nie mówił, że jak jestem seksistą to zaraz biję kobiety. Nie biję i to potępiam. Pozdrawiam, dumny seksista, ceniący sobie tradycyjny model dziewczyny.

2 thoughts on “Seksizm i seksiści”

  1. A zdjęcie ładnej kobiety specjalne wstawiłem, bo lewactwo się uraża, jak widzi takie ślicznotki, bo to według lewicy seksizm, by ładne kobiety promować. Tu autor hejta.

  2. „Seksizm według lewicy to walka o równość kobiet z mężczyznami.” – ależ popełniłem błąd. Chciałem napisać że seksizm według lewicy to twierdzenie iż kobiety powinny być tradycyjnego modelu czyli ładne. Zamyśliłem się i odjebałem błąd. Sorki, zdarza się. Autor hejta z tej strony.

Dodaj komentarz