Propozycja dla Megahejt.pl

To od administratora tej strony zależy czy to wprowadzi, ale byłoby bardzo fajnie, jakby tak było: Chciałbym możliwość oceniania hejtów i komentarzy czyli jeśli komuś się podoba to daje łapkę w górę a jak nie to w dół.

Na przykład na Chujnia.pl czy Demotywatory.pl że choć admini tych stron są dziwakami to jednak dali możliwość oceniania, a na Megahejt.pl admin jest według mnie normalny, ale nie można dawać lajków czy dislajków. To by trochę rozbudowało stronę, by była trochę bardziej urozmaicona.

Admin tej strony ma prawo odrzucić moją propozycję, ale bardzo fajnie by było jakby przyjął. W końcu sporo wpisów (hejtów i komentarzy) na tej stronie jest mojego autorstwa i chciałbym coś w zamian.

To jak?

6 thoughts on “Propozycja dla Megahejt.pl”

  1. Tu autor hejta: To nie jest wielki wysiłek dla admina wprowadzić możliwość oceniania.

    1. Na Chujnia.pl (alternatywie dla Megahejt.pl) można oceniać wpisy. Chociaż Ty i tak to wiesz bo wchodziłeś na Chujnię.

  2. Jest jeszcze druga strona medalu o której zapomniałem napisać. Ogólnie lajki i dyslajki, jakieś minki itp. są używane przez portale głównie mainstreamowe (główny ściek) w celu inwigilacji i do profilowania psychologicznego. Np. na takim żydowskim portalu jak facebook, jak damy 70 lajków, serduszek itp., to oni wiedzą kim dany człowiek jest i co lubi. Gdy ktoś da 230 i więcej, to oni już wiedzą o kimś wszystko. Wszystkie takie reakcje są przypisywane do naszego profilu i IP urządzenia, także wiedzą kto co lubi, lub nie lubi i mogą to wykorzystywać w różnych celach, nawet do manipulacji wyborczych!!!! Megahejt.pl nie popiera takich metod i nie prowadzi inwigilacji/profilowania, także chyba zostawimy tak jak jest, bez oceniania, za cenę niewielkiej utraty atrakcyjności i/lub mniejszego urozmaicenia strony. U nas podstawowe motto: ZERO cenzury, 100% anonimowości. Takie postawienie sprawy sprawia, że tylko u nas są całkowicie unikalne treści, na jakie nikt by się nie zdobył na facebookach, twitterach itp. oraz bezpieczeństwo danych o których tamte portale nigdy nawet nie pomyślą, bo jest to sprzeczne z ich wrogimi celami….

Dodaj komentarz