PONAD tysiącletnia wojna przeciwko Słowianom. Wojna wschód zachód

Aby w pełni zrozumieć co mam na myśli, najpierw trzeba spojrzeć na mapę ponieważ wszystkie odpowiedzi właśnie są na mapie! Słowianie i ziemie przez nich zamieszkałe OBECNIE rozciągają się od Odry do Morza Śródziemnego a następnie sięgają aż po Kamczatkę! We wszystkich tych regionach możemy usłyszeć podobnie do siebie brzmiące języki: Polski, Rosyjski, Czeski, jezyki byłej (rozbitej przez niemcy i usa) Jugosławi (Jugosławia, czyli Słowianie południowi) itd. itp. Pod względem terytorialnym Słowianie zajmują najrozleglejsze oraz najbardziej zasobne tereny. Słowianie wyglądają podobnie do siebie. Dużo Słowian ma niebieskie, bądź zielone oczy oraz jasne włosy. Oczywiście są Słowianie z ciemnymi włosami (głównie brązowe) i ciemnymi oczami (głównie brązowe, piwne, rzadziej czarne). Słowianie mają charakterystyczne rysy twarzy, które „domyślnie” rozpoznawalne są przez innych Słowian, czyli np: Słowiańskiemu chłopakowi podoba się Słowiańska dziewczyna itp. Najlepiej rozumieją to osoby które podróżowały bądź przebywały dużo czasu z obcymi kulturowo i genetycznie ludźmi. Tzw. „swoich” rozpoznawało się po przysłowiowej gębie. Jest to bardzo ciekawe zjawisko i dowodzi że Słowianie chcą mieć do czynienia z innymi Słowianami i niechętnie kojarzą się z obcymi, tymsamym nie popierają multi kulti.

Na początek trzeba ustalić jedną ważną rzecz, że Słowianie, jako całość byli zawsze uważani przez zachodnich europejczyków za ludzi ze wschodu, bo po prostu mieszkamy na wschód od nich i stanowimy inną cywilizację niż zachodnia, o innych zdrowych i moralnych wartościach, a także różnimy się od nich wyglądem i mową.
Historycznie ziemie Słowian były wysunięte znacznie bardziej na zachód od Odry. Tzw. kultura Połabska, Łużycka i inne reprezentowały plemiona zachodnich Słowian. Berlin był założony przez naszych Słowiańskich przodków. Wg. wielu publikacji a także odkryć historycznych widać wiele śladów Słowian w centralnych niemczech. Sama obecność tzw. „Słowiańskiego Watykanu” w Arkonie na wyspie Rugia (blisko Danii), świadczy o silnych wpływach Słowiańskich, gdyż była to istna stolica religii Słowiańskiej, notabene, która nie mogła by być wybudowana tuż u granic wroga, czyli blisko reprezentującej inną cywilizację zachodnią Europę. Np: Watykan był wybudowany w samym sercu Rzymu, zdala od granic państwa, stanowiąc ośrodek kulturowy o niezwykłej wadze, co pokazuje że stawianie takich ośrodków religijno-kulturowych blisko jakiejkolwiek granicy jest niespotykane, gdyż wróg mógłby je szybko przejąć, jednocześnie niszcząc kręgosłup religijno-kulturowy narodu i w przypadku Słowian to właśnie miało miejsce podczas chrystianizacji. Wg. niektórych ziemie Słowiańskie sięgały aż po Ren i w sumie graniczyły z Cesarstwem Rzymskim, które później atakowały te ziemie a sami niemcy uważają się za spadkobierców ów słusznie upadłemu zdemoralizowanemu Rzymu (zwróćcie uwagę na rzymski rydwan na bramie brandenburskiej), bo przecież nigdy żadnych niemców nie było, a wskutek podbojów i mieszania się różnych zachodnich ludów, powstali niemcy, którzy w miażdżącej przewadze mają ciemne oczy i ciemne włosy oraz posługują się zupełnie odrębnym językiem. Jak wiadomo ich kobiety nie są tak urodziwe jak Słowiańskie kobiety, które są najpiękniejsze na świecie.

Poprzez lata możemy obserwować stopniowe zagarnianie ziem Słowiańskich przez ludy zachodnie, oraz zmienianie naszej kultury na obcą, zachodnią. Doskonałym przykładem jest chrystianizacja. Mieszko 1 w sumie zdradził, przyjmują chrzest i właśnie dlatego ludzie zbuntowali się przeciwko niemu. Spalili Gniezno a Mieszko 1 musiał uciekać do odległego Krakowa, gdzie nikt o zajściach w Gnieźnie nie słyszał. Później Kraków stał się stolicą i w sumie rozpoczęła się w Polsce przymusowa chrystanizacja ludności, która przecież miała swoich dawnych Słowiańskich Bogów i wcale nie chciała nagle uwierzyć w nowego Boga, dodatkowo pod groźbą śmierci. Dowodem koronnym na to że w gruncie rzeczy NADAL jesteśmy tymi samymi Słowianami, mającymi swoje obyczaje religijne i święta są właśnie święta np: Boże narodzenie. Choinka nie jest zwyczajem chrześcijańskim, tylko słowiańskim. Jest to stary symbol i nie ma on nic wspólnego w Jezusem. Podobnie jest ze Świętami Wielkanocnymi. Jajka i śmigus dyngus to Słowiańskie obyczaje. To samo jest w Dzień Zmarłych (Dziady) oraz w Noc Świętojańską (Noc Kupały, Boga miłości). Święta zawsze wypadają na początku pory roku, co jest również symbolem Słowiańskim, bo żyli oni w zgodzie z naturą i kierowali się naturalnymi cyklami przyrody, świętując zmianę tych cykli: np witając wiosnę w Wielkanoc, czy żegnając zimę Marzanną. Tutaj stawiam tezę że nadal jesteśmy tymi samymi Słowianami, tylko że podmienili nam naszych Bogów na Chrześcijańską religię, ale mimo wszystko chrześcijaństwo nie zdołało wyeliminować naszych świąt które nadal obchodzimy po dziś dzień, myśląc że są one chrześcijańskie a tak naprawdę są Słowiańskie. Notabene, chrześcijaństwo które zachód sam nam narzucił, sam występuje przeciwko niemu. Najpierw była rewolucja protestancka na zachodzie a teraz kompletnie chcą chrześcijaństwo zniszczyć, promując zboczenia i multi kulti. Tylko co chcą nam wprowadzić w zamian? Islam czy religię żydowską a może totalny ateizm?

Także widać z perspektywy czasu że zachód używa różnych środków w celu przejęcia naszych ziem i zniszczenia naszej kultury, świadomości i przynależności narodowej, kulturowej i rasowej.
Przykładem masowej eksteminacji Słowian była 2 wojna światowa. Polacy i Rosjanie ponieśli największe straty w ludziach. Miliony Słowian zostało zabitych. Co ciekawe Hitler (żyd z pochodzenia), promował kult rasy Aryjskiej. Kto nie słyszał o błękitnych oczach i blond włosach, jako dowód nieskazitelnego Aryjskiego pochodzenia? Tylko mało kto słyszał że Ariowie to byli przodkowie Słowian! Nasze Słowiańskie plemiona zamieszkiwali ziemie zagarnięte później przez ludy germańskie i zostali zgermanizowani. Zobaczcie jak wyglądał Hitler albo Himmler. Czy to są twarze Aryjskie? No pewnie że nie. To typowe twarze germańskich mieszańców, dalekie od Aryjskich i Słowiańskich. W pierwszym rzędzie armi niemieckiej na bój zostali wysłani żołnierze o typowych cechach Aryjskich na podobnych im Słowian, czyli generalnie Słowianie zgermanizowani zostali wysłani na śmierć przeciwko Słowianom Polskim a później Rosyjskim itd. W wyniku czego niemcy pozbyli się ludności o pochodzeniu Słowiańskim ze swoich terenów oraz za ich pomocą mordowali innych Słowian na wschód od niemiec. Podburzali i napuszczali również innych Słowian przeciwko innym Słowianom np: napuszczali ukraińców na Polaków, napuścili Rosjan na Polaków itp.

A po wojnie, w czasach obecnych z czym mamy do czynienia? Świat zachodu, czyli od niemiec i UE, poprzez izrael aż do usa napuszcza się Słowian na Słowian ponownie. Napuszczają Polaków i ukraińców na Rosjan. Wmawiają że to Rosja jest zagrożeniem dla Polski a jednocześnie umieszczają swoje OBCE wojska na terenie Polski, co jest w sumie sprzeczne z Polską konstytucją. Nas chcą użyć przeciwko Rosji udając sojuszników a sami przyjęli w usa wrogi akt okupacyjno-rozbiorowy act 447, zmuszający Polskę do wypłacenia 300mld dolarów okupu dla żydów, którym nic się nie należy (oprócz rachunku za kolaborację z niemcami przeciwko Polsce itp!). Tak wielkich pieniędzy Polska nie da rady zapłacić, dlatego może dojść do przejęcia Polskich ziem przez żydów przy amerykańskiej i niemieckiej pomocy. Przypominam że NADAL jesteśmy w stanie wojny z niemcami oraz że usa już nas zdradziło, a teraz zrobili to ponownie podpisując wrogi act 447, który może nawet doprowadzić do wojny Polsko żydo-amerykańskiej! Przypominam że Trump to niemiec z pochodzenia a jego zięć to żyd! Najlepsze jest to że złowroga Rosja, która w telewizorach jest oczerniana i demonizowana od rana do wieczora nie ma do Polski żadnych wrogich planów. żydzi mają wrogie plany, amerykańcy, niemcy, ogólnie zachód a Rosja nie. Takie są fakty. Zachód udaje naszego sojusznika a jest naszym wrogiem. To oni maja ludność pomieszaną ze sobą. To oni mają antyboskie multi kulti, szambo niemorane które z ich telewizji rozlewa się po Polsce i po świecie. To zachód przejął nasz handel i media. Niszczy rolnictwo, transport, gospodarkę a nawet kulturę i religię. Zmuszają do wyjazdu naszych obywateli, nam każą brać obcych! Czy nikt nie widzi że zachód to ZŁO? Że czynią nam szkodę? Że to wróg jest?

To jest objaw agresji ludzi zachodu, na tereny Słowian, na nasze tereny! Mamy od dawna do czynienia z wojną cywilizacji. Cywilizacja zachodnia (mieszańców nadmorskich) atakuje czystą cywilizację Słowian… Widać to bardzo wyraźnie!

One thought on “PONAD tysiącletnia wojna przeciwko Słowianom. Wojna wschód zachód”

Dodaj komentarz