Polsko, co będzie z tobą dalej?

Tak się zastanawiam co do dalej będzie z Polską, jeżeli Polacy będą emigrowali na zachód Europy, a Ukraińcy do Polski oraz Polską będzie rządziła banda złodziei i kłamców. Na pewno nic dobrego.
– Z każdym rokiem w Polsce jest coraz mniej rodowitych mieszkańców, bo szczególnie młodzi ludzi wyprowadzają się do krajów zachodniej Europy za lepszym życiem.
– Krajowe firmy są wyprzedawane zagranicznym koncernom np. kiedyś firma Wedel była polska, a teraz należy do japońskiego koncernu.
– Prawo mamy beznadziejne bo za byle co można trafić do więzienia np. za kilka gram marihuany, a skorumpowani biznesmeni i politycy są bezkarni. Nie palę i raczej nie będę nigdy palił, ale opowiadam się za depenalizacją marihuany czyli za brakami kar za jej posiadanie.
– Wysokie podatki które zamiast przeznaczać na rozwój państwa, są we większości przeznaczane na zachcianki polityków i urzędników.
Jak dla mnie Janusz Korwin-Mikke jest ratunkiem dla naszego kraju, ale niestety w mediach ściekowych typu TVN czy TVP oczerniają go ile mogą i najgorsze jest to, że większość naszego społeczeństwa twierdzi, że Korwin to głupek. A prawda jest taka, że on chce dobrze dla nas. Nawet kiedyś pod sejm przyniósł koryto ze świniami i mówił, że trzeba ukarać tych polityków którzy rozwalają nasz piękny kraj. Miejmy nadzieję, że ludzie zmądrzeją i przestaną popierać bandę antypolskich złodziei. Polską powinni rządzić patrioci a nie zdrajcy. PO, PiS, SLD, PSL, .nowoczesna i Solidarna Polska – te partie to jest jeden wielki brud, który Pan Janusz Korwin-Mikke wytrze i wtedy będzie czysto w polityce. Nie wyprowadzajmy się za granicę tylko zacznijmy głosować na Pana Mikke. I nie słuchajmy TVN-nowsko – TVP-owsko bredni.

2 thoughts on “Polsko, co będzie z tobą dalej?”

  1. Tu autor hejtu.
    W pierwszym zdaniu powinno być „co to”, nie „co do”.
    Przepraszam za błąd.

    I jeszcze dopiszę, że należy jebać Unię Europejską :)

    1. Dokładnie. Walić Unię Europejską oraz cały ten zachód, bo działa nam na szkodę! Zachód to multi kulti, aborcja na życzenie, odejście od Boga, generalnie syf, geje wszędzie, reklamowanie zboczeń itp! Dodatkowo mają do nas wrogie cele: USA, Izrael i generalnie żydzi chcą nas ograbić na 300mld dolarów wzw. z act 447 przyjętym w USA, (albo co gorsza chcą się tutaj sprowadzić, oczywiście wbrew naszej woli)! Niemcy i UE realizują plan Mittel Europa polegającym na zniewoleniu gospodarczym Polski i przejęciem naszych firm co widać gołym okiem! Na domiar złego z niemcami NADAL jesteśmy w stanie wojny!!!!!!!! W globalnej rozgrywce po 1989 Polska zamieniła komunizm wschodni, na gorszy komunizm zachodni. Nie ma żadnej niepodległości, najwyższe prawo w Polsce stanowi unia pedo-europejska! Jednym słowem zmieniliśmy okupanta na zachodniego, którego interesują nie tylko pieniądze, ale nawet nasza kultura, tożsamość narodowa a nawet płeć i religia. Oni niszczą nasze wartości materialne i niematerialne! Zachód to wróg!

Dodaj komentarz