Polscy politycy to zlodzieje

Hejt swoj dedykuje polskim politykom ktorzy bezwstydnie kradna i oszukuja nawet na tzw kilometrowkach. Biara pieniadze za niby podroz swoim samochodem w celach poselskich itp. a naprawde leca samolotem za wiele nizsza cene i reszte biora do kieszeni. niektorzy w ogole nigdzie sie nie wybieraja a i tak biora kilometrowki. Dla mnie to jest koniec polski praworzadnej. Takich skurwysynow publicznie powinno sie tortutowac. Nic dziwnego ze w polsce tak zle sie dzieje. Tylko kilku poslow wpadlo na tym ze kradna i wyludzaja, a to dopiero czubek gory lodowej. Jaka to trzeba byc menda zeby tak panstwo okradac i w dodatku sa zupelnie bezkarni! Trzeba wreszcie z tym zrobic porzadek!!!!!!

4 myśli nt. „Polscy politycy to zlodzieje”

  1. Zlodzieje i dzieki temu maja luksusy a my marne grosze za ciezka prace. Zeby tylko pan Korwin-Mikke albo Pan Kukiz wygrali wybory, to powinno wtedy byc lepiej.

  2. Właśnie, bądźcie dobrymi ludźmi czyli np. przestańcie być złodziejami i dajcie ludziom więcej luksusów i mniej męczarni jaką jest długa i ciężka praca za małe pieniądze! Nie widzicie jak ludzie cierpią z waszego powodu! Jak pisał ”Piesio”powinien albo pan Janusz Korwin-Mikke, albo pan Paweł Kukiz wygrać wybory. Oni by zmienili Polskę na lepsze.

  3. Do polityków złodziei: wiecie, że łamiecie 7 przykazanie nie kradnij! A za łamanie przykazań boskich, będą surowe kary od Boga. A tak bez religijnego stylu pisania: chcielibyście POlitycy, żeby was obywatele okradali i byli bogaci, a wy będziecie żyć w biedzie i nędzy. Nie rób nikomu, co tobie nie miłe, drodzy politycy.

  4. pis robi to samo p.Beata SZYDLO powiela poprzednich popszednik.rozdaje nagrody i premie na prawo i lewo to jest chore

Dodaj komentarz