Platforma obywatelska zdradziła grupę wyszehgradzką i interes polski

Niestety kolejny raz platforma (anty)obywatelska udowodniła to, że jest partią niemiecką i że wykonuje każdy nakaz kanclerz angeli merkel. Miało najpierw nie być uchodźców w polsce a tu nagle po rozmowach w kuluarach zapadło że do polski przyjedzie conajmniej 7tys imigrantów. Najdziwniejsze jest to że oni juz od jakiegoś czasu są przywożeni do polski z niemiec, a wiem to od ludzi (polaków) wyjeżdżających z polski na zachód, do pracy. Mówia oni że w nocy na granicy polsko-niemieckiej widzieli autobusy z uchodzcami jadącymi do polski. Dla mnie sprawa jest podwójnie bulwersująca bo najpierw mówią że żadnych uchodźców nie będzie. Po interwencji merkel okazuje się że będą a nieoficjalnie już ich pokryjomu wwożą do polski! No i jest jeszcze grupa wyszhradzka która po prostu została przez platformę zdradzona. Wszystkie państwa grupy zostały solidarne i wierne wsześniejszym wspólnym ustaleniom odnośnie sprzeciwu wobec przymusowym kwotom imigrantów narzucanych nam przez unie europejską. Polska oczywiście też to postulowała, aby kwoty przyjmowanych uchodźców były dobrowolne. Do momentu aż merkelowa zadzwoniła do tuska aby ten zwołał szczyt unijny. Tust oczywiście odczekał kilka godzin za nim to zrobił, żeby nie było że merkelowa nim steruje, ale i tak nikt się nie dał nabrać. Po szczycie tusk powiedział premier kopacz że ma przyjąć uchodźców. Kopaczowa oczywiście na to przystała bez wahania mimo że wcześniej nie chciała uchodźców. Także mamy jasny przykład że nawet we własnym kraju niemcy mówią nam co mamy robić. Również nie stać po prostu polski na przyjęcie takiej ilości migrantów i zapewnić im dom, wyżywienie, szkołe, lekarza itd.Już nawet nic nie mówię o pracy dla takich, bo oni raczej nie chcą pracować, a nawet jakby chcieli to pracy i tak nie ma w polsce bo przecież my sami wyjeżdżamy do pracy na zachód. Kolejną rzeczą jest to że ci imigranci wcale nie chcą być w polsce. My ich też nie chcemy a tutaj unia europejska(merkelowa) KAŻE nam ich przyjąć i upewnić się że już zostaną w polsce (bo oni chcą uciec do niemiec gdzie są większe zasiłki). Jak my ich mamy powstrzymać aby oni nie chcieli wyjechać do niemiec? Znowu w polsce powstaną obozy koncentracyjne, tym razem dla uchodźców w których siła będą przetrzymywani imigranci. I to wszystko z polecenia niemiec. Co za ironia losu. Ludzie pamiętający stare obozy koncentracyjne jeszcze żyją, a tutaj już pojawiają się nowe obozy. Platforma nas zdradziła, nie pierwszy raz zresztą a grupa wyszehgradzka która nabierała znaczenia przez ostatnie lata może nas wykluczyć ze swojego grona. Wtedy to już w ogóle będziemy sami pomiędzy niemcami, rosją i grupą wyszehgradzką z domieszką polityki amerykańskiej

6 thoughts on “Platforma obywatelska zdradziła grupę wyszehgradzką i interes polski”

  1. To że platforma obywatelska jest partią niemiecką wiadomo już od dawna. Podobno na wybory w 2007 niemcy dali im pieniądze, tak słyszałem. A z resztą nie trzeba nawet wierzyć nikomu w żadne słowa. Wystarczy się rozejrzeć po polsce a wnioski nasuną się same. Kopalnie bankrutują a mamy jedne z największych złóż węgla w europie. Stocznie padają i cukrownie. Ludzie MASOWO wyjeżdżają z polski do pracy w innych krajach. W sklepach drożyzna. Ludzie zapieprzają od rana do wieczora a pieniędzy i tak nie ma, armia słaba. A czy niemcy płaczą z tych powodów? Czy może im to na rękę?

  2. Wiadomo że żaden kraj nie chce silnego sąsiada, bo ten sąsiad mógłby czasem napaść. Niemcy tym bardziej nie chcą silnej polski bo mają swoje interesy itd (np: rurociąg bałtycki) pokazuje że mają nas głęboko w d….e, a po drugie jesteśmy dalej w stanie wojny z niemcami. Tak, tak od momentu 2 wojny światowej nie mamy traktatu pokojowego z niemcami, więc jesteśmy z nimi w stanie wojny a platforma jest niemieckim agentem forsując wszystkie antyobywatelskie/antypolskie ustawy takie jak wiek emerytalny, kradzież pieniędzy z OFE itd

  3. Wszyscy ONI powininni być osądzeni i zlikwidowani ze społeczeństwa za doprowadzenie do ruiny naszego pięknego kraju jakim jest polska, o którą walczyli nasze dziady i pradziady nieszczędząc swej krwi. Czy po to ginęli żeby banda cwaniaków i gryzipiórków niszczyła nasz kraj?

    1. Dobrze piszesz! Debile powinny zostać osądzeni i usunięci na wieki z Polski, za to co zrobili. Kiedyś nawet skazali pana Mariusz Kamińskiego, bo walczył z korupcją. Ludzie biedują z waszego powodu, wymyślacie głupie prawo. Zastanówcie się 100x czy lepiej mieć szacunek obywateli Polski czy kasę, jest nawet przysłowie: pieniądze szczęścia nie dają (w dużych ilościach oczywiście), a szacunek daje szczęście w każdych ilościach.

  4. Przecież to oczywiste, że Platforma (nie)obywatelska jest przeciw Polsce, tak samo jak PiS. Kto głosuje na te partie, ten naiwniak.

Dodaj komentarz