Pitu Pitu – jego koniec

Jest na YouTube taki serial animowany, którego odcinki mają ok. 2 minuty. Kiedyś to leciało na ATM Rozrywka, a teraz już nie, ale na szczęście mogę to oglądać na YT. Każdy odcinek. Wnerwia mnie, że już nie ma nowych odcinków. Na 135 odcinku zakończyli. Dodatkowo w samym serialu ci główni bohaterowie powiedzieli że kiedyś wrócą, ale od dobrych kilku lat po nich ani śladu. Jestem za tym, by ten serial miał dalsze odcinki, bo on jest naprawdę ciekawy. Wiadomo, każdy ma swój gust i nie każdemu on pasuje, ale mi akurat się podoba i chcę by było go więcej a nie jakieś marne 135 odcinków. Gdyby był ok. 20 minutowy i 135 odcinków to rozumiem, ale jest ok. 2 minutowy i tylko 135 odcinków. Apel do twórców Pitu Pitu – zróbcie nowe odcinki.

5 thoughts on “Pitu Pitu – jego koniec”

  1. Chciałem jeszcze dodać, że ten serial animowany o którym jest ten hejt jest niestety mało znany. Może dzięki wpisowi zyska na popularności. Tu autor.

    1. Teraz to Blok Ekipa rządzi a Pitu Pitu pewnie nie wróci bo nie mają już pewnie praw do tego serialu tak myślę

  2. pitu pitu był serialem śmiesznym i naprawde ciekawy ale kiedy od ostatniego odcinka mineły 10 lat czekam nadal na nowe i ciekawy jestem na którym programie robił te odcinki

    1. Ja także czekam na nowe odcinki Pitu-Pitu, których już wiele lat niestety nie ma – ostatni to ten w którym główni bohaterowie mówili że wyjeżdżają do Mołdawii pracować przy ziemniakach. A serial był emitowany na ATM Rozrywka dawno temu – pisałem o tym kiedy był emitowany w hejcie powyżej. Bardzo ciekawe co by było w nowych odcinkach?

      Na ATM był też film o żywych, kolorowych pasach kontrolnych – też wyśmienite jak Pitu-Pitu.

Dodaj komentarz