Pewna strona w Internecie i jej kiepskie zarządzanie

Wkurza mnie bardzo pewna strona w Internecie na której tak jak na Megahejt.pl można pisać co kogo denerwuje, ale tamta jest przez znacznie więcej osób odwiedzana. Tam w przeciwieństwie do tej strony wpisy nie dochodzą od razu. Czasem to trzeba nawet… miesiąc czekać, aż pojawią się nowe wpisy i komentarze. To wszystko wina próżniactwa administracji tamtej strony, a może admin chce po prostu na złość użytkownikom robić? Na obecną chwilę od miesiąca nie ma tam ani jednego nowego komentarza ani żadnych innych wpisów, ale nie z winy, że użytkownicy nie dodają, bo dodają tylko administracja tamtej strony olewa ją. Sam parę razy dodawałem tam wpisy (odpowiedniki hejtów) i czasem kilka tygodni musiałem czekać.

2 thoughts on “Pewna strona w Internecie i jej kiepskie zarządzanie”

  1. Cenzurują wpisy (ręcznie zatwierdzają to co zapewne jest poprawne politycznie itp.), ot co. Na megahejt.pl nie ma żadnej cenzury, dlatego wpisy pojawiają się od razu, bez względu na to jaka jest treść. Zapewniona jest prawdziwa wolność słowa i anonimowość bez względu na treść jaka zostanie opublikowana przez użytkownika.

    1. Tu autor hejta: A chuj wie z jakiego powodu tamtejszy administrator tak traktuję tamtą fajną stronę. A strona nazywa się Chujnia.pl. Jeszcze tak do 2020 roku do maja była regularnie aktualizowana, a później aktualizacje stały się rzadsze aż w końcu od 2020 roku od września do dziś brak nowych wpisów. No i na dodatek admin nie raczy uzasadnić dlaczego tak postępuje.

      Administrator Megahejt.pl ma dużo lepszą mentalność i dlatego tu panuje wysoki poziom normalności np. nie ma tak, że bardzo długi czas nie ma nowości i nie ma tak, że niektóre sensowne wpisy nie wchodzą na główną. I na koniec napiszę jeszcze, że Megahejt.pl znam już od 2016 roku i od tego właśnie roku wchodzę na tę stronę. Pozdro dla admina tej strony.

Dodaj komentarz