Pewna strona w Internecie i jej kiepskie zarządzanie cz.3

Mam nadzieję, że nikt się obrazi, że podaję link do konkurencyjnej strony. Jest ona konkurentem megahejt.pl. Podam link, byście wiedzieli o jaką stronę mi chodzi, na której administracja ma wyjebane na stronę, że czasem to ponad miesiąc trzeba czekać, by nowe wpisy (odpowiedniki hejtów) doszły na główną i komentarzy też to dotyczy. Trzeba czekać chuj wie ile.

Chujnia.pl – to ta strona ma pojebaną administrację, kiedyś wpisy się częściej pojawiały, a teraz już długo ponad miesiąc i cisza. Admin strony chujnia.pl to pajac totalny, niszczy stronę, która ma potencjał. Dobrze, że chociaż na megahejcie jest normalnie. Choć jestem pokojowym człowiekiem, to jednak mam ochotę zajebać administratorowi chujni, bo olewa fajną stronę. Wiele razy tam się udzielałem i bym nadal był tam aktywny, no ale niestety ze względu na złośliwość administratora, nie jest to możliwe. Powinienem zostać administratorem chujni.pl, zaprowadziłbym wtedy tam porządek.

3 thoughts on “Pewna strona w Internecie i jej kiepskie zarządzanie cz.3”

  1. Jeżeli są opóźnienia w publikacji to oznacza CENZURĘ! Zanim ktokolwiek opublikuje cokolwiek, to ktoś swoim magicznym palcem z jedynie słusznymi poglądami musi to ZATWIERDZIĆ. Ot co. Na megahejt.pl nie ma żadnej cenzury, dlatego treści dostępne są od razu

    1. Tamta strona powinna zmienić administrację. Natychmiast. Rządzi nią pojeb, który jest totalnym ignorantem. Chujnia.pl jeszcze z rok albo 2 lata temu to była fajna strona, często były aktualizacje, a teraz to tak popierdoliło się we łbie adminowi tamtej strony, że ponad trzy miesiące i nic nowego nie weszło na stronę. Dlatego tam jest cenzura, że administrator tamtejszej strony lubi być złośliwy wobec osób, które chujnia.pl odwiedzają.

  2. „to jednak mam ochotę zajebać administratorowi chujni” – Tak tylko napisałem, serio to nie zajebię adminowi Chujnia.pl, jego strona, jego sprawa. Chce olewać swoją stroną stronę to może to robić, ja mu nie zabronię. Jednak dużo fajniej będzie, jeśli tam będzie tak, że każda sensowna treść wejdzie na główną i to w krótkim czasie po dodaniu lub od razu po dodaniu.

Dodaj komentarz