Ograniczone promowanie alkoholu – głupota według mnie

Jak dla mnie to jest głupota, żeby nie promować alkoholu np. w dzień nie mogą być emitowane reklamy alkoholu. Że to niby ograniczy alkoholizm. Jak ktoś jest głupi to i tak będzie nałogowym alkoholikiem. Nie popieram alkoholizmu czy jazdy będąc bardzo pijanym, ale to, że np. w dzień będą reklamy napojów alkoholowych to nic złego. Kto ma rozum to będzie pił alkohol w małych ilościach od czasu do czasu. I jeszcze ten zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych np. w parku – też kretynizm. Tu na Megahejt.pl jest wolność słowa, więc nieważne czy dzień czy noc – wizerunek alkoholu może być. I na koniec napiszę jeszcze, że uważam, że jak niepełnoletni napije się alkoholu od czasu do czasu w małych ilościach to nie jest to także złe – no chyba, że pije często w dużych ilościach – wtedy już jak najbardziej jest złe, ale alkohol pity w nadmiarze jest zły nieważne od wieku spożywającego.

I jeżdżenie będąc mocno pod wpływem alkoholu również jest niedobre. Ale okazjonalnie w niewielkich ilościach i w odpowiednim czasie to można wypić alkoholu np. piwa czy wódki.

One thought on “Ograniczone promowanie alkoholu – głupota według mnie”

  1. Tu autor hejta: Napiszę jeszcze, że jak byłem niepełnoletni to od czasu do czasu piłem alkohol np. piwo. Ale po pijaku nie jeździłem. Nawet kiedyś jak szedłem na przystanek autobusowy, bo uczęszczałem do gimnazjum to… wypiłem piwo. Naprawdę. Nie ma to jak piwko przed udaniem się do szkoły…
    Nie pamiętam w której to klasie gimnazjum było, ale na pewno nie miałem więcej niż 16 lat.

Dodaj komentarz