Ograniczenia wieku na YouTube – mega bezsens

Bardzo irytują mnie te ograniczenia wiekowe na YouTube. Jak jakiś film je posiada to wyświetla się taki komunikat jak na zdjęciu powyżej. Dla mnie to jest głupie i wkurwiające, bo przecież zawsze można skłamać z wiekiem. Tylko trzeba się logować do swojego konta, by móc oglądać filmy z tym ograniczeniem. A jak ktoś nie ma konta to musi się pierdolić z jego zakładaniem. Ja rozumiem, że niektórych treści osoby niepełnoletnie rzeczywiście nie powinny widzieć, ale mi chodzi o to, żeby nie trzeba było się logować do własnego konta. Wystarczyłoby pytanie w stylu: „Czy jesteś osobą pełnoletnią?” i by były dwie odpowiedzi „Tak” i „Nie”, no i to wszystko, na niektórych stronach potwierdza się wiek odpowiedzią bez logowania na konto.

To jest kolejny przykład jak porządnego obywatela się męczy, wszędzie na każdym kroku dopierdala się porządnym ludziom. STOP ABSURDOM!!!

2 thoughts on “Ograniczenia wieku na YouTube – mega bezsens”

  1. I kolejna podła rzecz ze strony YouTube. Nie tylko trzeba się zarejestrować, ale również wysyłać skan dowodu osobistego by potwierdzić pełnoletność. Bez skanu dowodu nie ma mowy o oglądaniu filmów tylko dla pełnoletnich. Kurwa, już mam dość tych absurdów, wszędzie absurdy by tylko wyłudzać dane albo na inne sposoby uprzykrzać życie porządnym ludziom.

    Proponuję: Niech grupa normalnie myślących osób stworzy swoje własne YouTube, tyle że nie będzie mega głupich rzeczy. To będzie taki sam portal jak YouTube, ale pozbawiony kretynizmów. Ci, co rządzą YouTube jak tak dalej będą postępować to stracą swoich użytkowników i pójdą z torbami.

    1. Na tym YouTube, które chciałbym, aby zostało stworzone przez grupę porządnych ludzi nie będzie trzeba potwierdzać wieku w taki sposób, że dane osobowe będą wyłudzane. I nie będą usuwane filmy tylko dlatego, że na nich jest strzelanie z petardy (był kiedyś taki film z petardą i został usunięty bo naruszył wytyczne YouTuba). Do dzieła!

Dodaj komentarz