NIENAWIDZĘ ZMIAN!!!

Nienawidzę zmian!!! Wymienie kilka przykładów:
– Coś jest dobre np. sieć ”tak tak (era)”, a zmienili na T-mobile i już nie jest fajna jak kiedyś, po jakiego chu*a zmieniali?!
– Stare dobre rzeczy są zastępowane przez nowe gó*na, chociaż i nowości są fajne, ale mniej jest dobrych nowych rzeczy, niż dawnych takich jak maluchy czy traktory c330.
– Niektóre strony internetowe, zmieniły się z fajnych na złe np. uchichły itp. itd.
To były tylko niektóre z wielu przykładów.

Zdarzają się też dobre zmiany jak np. zmiana logo biedronki z gorszego na lepsze, ale takich jest mało.

5 thoughts on “NIENAWIDZĘ ZMIAN!!!”

  1. ja ogolnie tez zmian nie lubie, ale te na lepsze to nawet i czasem ochoczo przyjmuje. np zmiana z platformy obywatelskiej na pis jest chyba mimo wszystko lepsza zmiana, chociaz ja i tak jestem za prawica, ale taka prawdziwa prawica a nie udawana jak w pis. mam tu na mysli politykow i partie takie jak janusz korwin-mikke, grzegorz braun, marian kowalski itp. oni reprezentuja prawdziwa prawice i WSZYSTKIE zmiany przez nich wprowadzone bylyby korzystne dla polski, a takie zmiany sa potrzebne i z utesknieniem na nie czekam

  2. Dobrą zmianą było by to, że każdy MUSI zarabiać minimum 3000zł, nawet w najmniej płatnych pracach takich jak np. łopata czy rozwożenie pizzy. Taka zmiana powinna zostać wprowadzona, bo jest bieda. Ten kto by coś takiego wprowadził, niech pójdzie na sam szczyt nieba! Dobrze by było też, gdyby było mniej głupich i złych ludzi, bo takich z tego co widzę, jest całkiem sporo. Oszustwa, wyśmiewanie, prześladowanie, nerwowi ludzie, brak kultury itp. to w większości powinno zniknąć na zawsze.

Dodaj komentarz