Niekompetentni i niedouczeni lekarze

Mieszkam w bytowie w pomorskim i nie mogę zdzierżyć naszego szpitala. W sumie to już nawet nie nazywamy tego miejsca szpitalem tylko umieralnią. Co lekarz to inna diagnoza. Czy onli tam wszyscy chodzą naćpani? Ludzie nie wiedzą czy lekarze nie chcą leczyć czy po prostu nie umieją. Bardzo często stawiają mylne diagnozy lub odsyłają ludzi i to bardzo często do innych szpitali np: do słupska, miastka czy kościerzyny. Mój znajomy był odesłany do słupska z gorączką! Oczywiście transport we własnym zakresie . Znajoma na jakąś błachą infekcję dostała antybiotyk od którego bolało ją serce, normalnie szok. A do tego mają za mało karetek pogotowia które w dodatku się psują. Widzilem osobiście jak przyjechali do wypadku przy pracy w zakładzie produkcyjnym (w lato) i nie mogli odpalić. Trzeba było karetkę wziąć na zapych. Naszczęscie w pobliżu było dość silnych mężczyzn aby popchnąć tą karetkę. Każdy kto może to w sumie i tak musi leczyć się prywatnie a co z tymi co nie mają na to pieniędzy? Przecież wszyscy płacą składki na cholerne leczenie to czemu ciągle brakuje? Dla porównania w angli płaci się na podobnym poziomie a opieka jest nieporównywalnie lepsza z wyposażeniem szpitali wlącznie. Czy wszędzie jest tak źle jak u nas ?

7 thoughts on “Niekompetentni i niedouczeni lekarze”

  1. szkoda gadać. jak zachorujesz no to naprawdę możesz mieć przejebane. słyszałem o przypadku w polsce że kobieta czekała 17 lat na operację. to jest CHORE!

  2. Według mnie jeśli w Polsce ma być dobrze na przykład opieka medyczna żeby była dobrej jakości to przede wszystkim nie należy popierać takich partii jak np. PiS.

Dodaj komentarz