Narzekanie na sytuację

Denerwuje mnie narzekanie. Wszędzie dookoła ludzie tylko narzekają jak im jest źle w Polsce, z różnych powodów np. z powodu chujowej opieki zdrowotnej, albo wysokich podatków. Ja się tylko pytam, jak waszym zdaniem ma być dobrze jak wy ciągle wybieracie tych polityków przez których jest źle. Właściwie do samego narzekania nic nie mam, jest źle – masz prawo to wyrażać, tylko mnie to denerwuje że ludziom mimo, że się nie podoba sytuacja w Polsce, to w kółko wybierają tych polityków, przez których jest im potem źle, a następnie marudzą, że politycy niszczą kraj i nie ma tu przyszłości i muszą uciekać za granicę. 8 lat rządów PO, a w 2015 roku w wyborach zdobyło ponad 20% głosów, to jakiś chory żart?! A już w ogóle nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą że w Polsce nie ma normalnych polityków, ale i tak głosują. Jeżeli nie ma nikogo normalnego waszym zdaniem to nie głosujcie wcale, albo chociaż nie wybierajcie drugi raz partii, przez które jest źle w Polsce, tylko zupełnie inne. Przede wszystkim nie wybierajmy PO, PSL, PiS, SLD i ruchu Palikota. Partii „.nowoczesnej” też nie. Ludzie, zacznijcie myśleć, bo jak tak dalej pójdzie to nastanie taki czas w Polsce, że rodowici Polacy będą mniejszością, a większością Ukraińcy i może też (nie daj panie) muzułmanie.
Polecam głosować na Janusza Korwina-Mikke – on naprawi ten kraj. I nie jestem jakimś gimbusem Korwinistą. Polecam polubić oficjalny profil JKM na Facebooku i na nim się prawdy dowiecie jaki naprawdę jest pan Korwin albo wejdźcie na jego Twittera – tam też poznacie prawdę. Nie wierzcie w steki kłamstw jakie serwują nam TVN, TVP i gazeta wyborcza – te media są antypolskie na usługach zdrajców narodu. W skrócie: nie emigrujmy na zachód ani nie narzekajmy tylko weźmy się w garść i oddajmy głos na Pana Korwina Mikke. Mam nadzieję, że mój wpis skłoni każdego do myślenia.
Pozdrawiam :)

One thought on “Narzekanie na sytuację”

  1. Otóż to. Dosyć już zdrajców solidarnościowo-okrągłostołowych z korzeniami żydowskimi, ukraińskimi, niemieckimi, litewskimi, folksdojczów itp! Oni za każdym razem przepoczwarzają się w nowe partie, ale są to ci sami zdracy i cele mają nadal te same, mianowicie żerowanie na Polsce, niszczenie jej od środka i nabijanie kabzy wrogom Polski! Dosyć tego! Głosujmy albo na Wolność albo na Ruch Narodowy!

Dodaj komentarz