Najdroższa informatyzacja w europie

Witam wszystkich. Chciałem tylko wyrazić swoje oburzenie na temat informatyzacji w ZUS polsce. Pierwsza rzecz to oczywiście bardzo bardzo wysoki koszt bo aż oficjalnie 3 miliardy złotych (nieoficjalnie 6 mld zł). Także kasa niemała. Dodatkowo ZUS wydaje 800mln zł rocznie tylko na utrzymanie systemu. Razem z informatyzacją urzędu skarbowego i innych pierdół to oficjalnie 4.2 MILIARDA złotych! I co takie niebotyczne pieniądze wydane na ten cel nam dały? Otóż bardzo niewiele tak naprawdę (i tutaj 2 rzecz która mnie denerwuje). Okazuje się bowiem że i tak te same ilości papieru są używane przez urzędy a jest to dokładnie bo 43 TONY (wyliczone przez Rhenus Data Office Polska)…. Ja juz o dawna wiem że polska ma za dużo pieniędzy bo buduje autostrady najdroższe na świecie (w przeliczeniu za km) a teraz przeprowadza jedną z najdroższych informatyzacji na świecie która i tak nie zastępuje papieru. Ciekawe ile z tych pieniędzy odpalają sobie politycy?

6 thoughts on “Najdroższa informatyzacja w europie”

  1. Mnie to już w polsce prawie wszystko dobija. Wszędzie kradną, niszczą i kłamią. Mam nadzieję że jak Kowin dojdzie do władzy to wytępi to robactwo wysysające naszą ojczyznę

    1. Nie Kowin tylko Korwin, a słowo Polsce pisze się wielką literą. I jak na razie tak pozostanie z tym kradnięciem, niszczeniem i kłamaniem, bo większość ludzi w tym kraju w kwestii polityki to matoły.

  2. Ja jestem też bardzo ciekawa na jakie sumy politycy umawiają się z firmami w zamian za zlecenie takiego lukratywnego kontraktu. Skoro coś kosztuje 3mld zł to nic się nie stanie jak tam jakiś urzędas odpali sobie 10mln zł, albo chociaż 2mln zł za przewrócenie papierka

  3. Wybaczcie za ten moj poprzedni post. A tak na temat to tak jak pisal Franek, wszedzie klamstwo, zlodziejstwo. Niestety.

  4. To nie głosujmy na partie, które są szkodliwe dla Polski np. PiS i PO. Dopóki będziemy na nie głosować to nie będzie lepiej.

    I don’t like and I’dont vote on PiS and PO.

Dodaj komentarz