Nadal duże poparcie dla PiS

Nadal PiS niestety ma duże poparcie, co mnie wnerwia, bo to chujowa partia jest. Przeglądałem dziś poparcie i dowiedziałem się, że PiS ma ponad 30% i że gdyby wybory miały się odbyć obecnie lub w najbliższym czasie to PiS by je wygrał.

To denerwujące, że ludzie popierają tę partię. Coś tam PiS czasem dobrego zrobi, ale częściej robi złe rzeczy. Ta partia popiera inwigilację i ograniczanie wolności porządnym ludziom i to robi – a to należy do złych rzeczy.

Mam nadzieję, że administrator Megahejt.pl też jest przeciwnikiem PiSu – bo jeśli tak to znaczy, że zgadzamy się, że obecna partia, która rządzi w Polsce nie powinna rządzić.

3 thoughts on “Nadal duże poparcie dla PiS”

  1. Tu autor hejta: Jutro w Sochaczewie ma być Jarosław Kaczyński. Co prawda aktualnie mieszkam w powiecie sochaczewskim, ale nie w Sochaczewie. Raczej nie będę w Sochaczewie, gdy Kaczyński akurat będzie.

    Jeśli ktoś z Was chce zobaczyć Kaczyńskiego w świecie realnym na przykład po to, by mu w łeb rzucić kurzym jajkiem to odwiedźcie jutro Sochaczew :D

  2. To wszystko przez tych co głosują „bo ja zawsze bylem za pis”, „bo cala rodzina na nich głosuje” ,”to tradycja”😒

    1. Tu autor hejta: Właśnie dlatego w Polsce jest źle, gdyby nie głosowano PiS i inne złe partie to by było lepiej. Większość ludzi w tym kraju w kwestii polityki to kretyni i to tłumaczy dlaczego wygrywają złe partie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz