Nadal brak strony Gry-pegasus.xaa.pl

Na Megahejt.pl już pisałem o stronie o grach z Pegasusa/NESa, która nazywa się Gry-pegasus.xaa.pl, a teraz napiszę takiego hejta, że ta strona nadal nie wróciła. Co prawda admin tej strony o grach z Pegasusa/NESa na Facebooku w końcu napisał dlaczego porzucił tę fajną stronę, ale i tak mnie denerwuje, że ta fajna strona przestała istnieć.

Miałem tam konto i byłem tam aktywny. Podobno admin tej strony o grach z dawnych lat nie chciał porzucić swojej strony, podobno on dlatego porzucił swoją stronę, bo musiał, a nie bo już nie chciało mu się prowadzić strony – tak pisał na Facebooku.

Bardzo chcę, żeby tak się stało, że ta strona o Pegasusie wróci. Kiedyś pisałem hejty, że admin nie chciał uzasadnić dlaczego porzucił swoją stronę – ale jakiś czas po napisaniu tamtych hejtów w końcu uzasadnił dlaczego porzucił tamtą stronę – uważałem, że nie uzasadni nigdy – ale się myliłem, bo uzasadnił.

I jeszcze wstawię link do mojego hejta, którego napisałem w 2021 roku – jest on o grach z Pegasusa, ale nie o tej stronie, która upadła. Oto ten hejt, przeczytajcie go i komentarze do niego: http://megahejt.pl/gry-z-pegasusa-dawne-ale-bardzo-fajne-gry/

One thought on “Nadal brak strony Gry-pegasus.xaa.pl”

Dodaj komentarz