Moja broda – co mnie wkurza?

Wkurza mnie i to bardzo kilka rzeczy jeśli chodzi o moją brodę:
1. (Najbardziej wkurwiające) Wolno rośnie – tu napiszę tylko tyle, że bardzo chciałbym, by broda i wąsy mi szybciej rosły bo rośnie zbyt wolno.
2. Wąsy rosną szybciej niż broda – chciałbym, by zarówno broda jak i wąsy rosły tak samo, a nie że wąsy rosną prędzej niż broda. Chcę, żeby i broda i wąsy mi szybko rosły, ale w takim samym tempie.
3. Mniej brody po jednej stronie twarzy – chodzi o to, że po prawej stronie twarzy rośnie mi więcej brody niż po lewej. Jak spojrzę się w lustrze to prawa strona twarzy jest bardziej owłosiona niż lewa. Też mnie wkurza, bardzo chciałbym, by po obydwu stronach twarzy było tyle samo brody zarówno w sensie długości jak i ilości włosów. W tym punkcie moim problemem jest to, że po lewej stronie twarzy mam po prostu mniej włosków. I jeszcze drażni mnie, że w pewnej części twarzy w ogóle broda mi nie rośnie, a powinna.

I nie piszcie, że dzięki temu rzadziej będę się golił, mi nie przeszkadzałoby nawet jakbym musiał się raz dziennie golić, poza tym jakby mi broda rosła szybciej to ja bym się nie golił tylko miał zarost na twarzy. Co jakiś czas bym se przycinał nożyczkami, ale nie golił maszynką.

Pozdrawiam wszystkich, którzy mają te same problemy z brodą co ja.

Dodaj komentarz