Minister halicki okradł i oszukał państwo polskie a konsekwencji nie ma

Otóż chce poruszyć tutaj następną sprawę która uchodzi płazem. Wszak wielmożny minister Halicki postanowił wyłudzić pieniądze od państwa i oczywiście to mu się udało. Jego kolesie z parti skwapliwie działają aby zamieść sprawę pod dywan. Zresztą on sam ten działał aby uciszyć rozdźwięk po tym jak wyłudził pieniądze na tak zwanych „kilometrówkach”. Udowodnionym jest że w momencie kiedy powinien być w londynie, przebywał na posiedzeniu rządu. Nawet telewizja pokazała materiały z ów feralnego dnia jak to halicki się wałęsał po sejmie zamiast być w londynie. Oczywiście wyjazd do londynu mógł odwołać, tylko że pieniądze za to że tam nie był wziął. Chodzi o to że na podróże posłów przyznawane są pieniądze. Np jak się leci samolotem, to państwo pokrywa koszta biletów, a jak się jedzie samochodem to państwo pokrywa koszty tego przejazdu itd. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że POSŁOWIE biorą a raczej wyłudzają pieniądze za podróże które się nawet nie odbyły. I tak właśnie było w przypadku ministra HALICKIEGO. Sikorski już pół roku temu niby wszczął jakieś postępowanie wyjaśniające, ale oczywiście nie ma żadnych rezultatów. Halicki dalej wałęsa się po sali plenarnej i jeszcze dzierży tekę ministra. W raz z nim wpadło też za to samo wykroczenie 3 posłów z PIS, jednak w ich przypadku kaczyński podjął natychmiastowe działania i usunął ich z partii. Oczywiście powinny być też zasądzone środki karne za okradanie państwa, ale o nich też nie ma mowy nigdzie. Także są dwa wyjscia, albo posłowie stoją ponad prawem i nikt im nie może nic zrobić, albo prawo im zezwala na okradanie państwa. Tak czy inaczej my wszyscy za to cierpimy i płacimy a te wpadki z kilometrówkami to tylko wierzchołek góry lodowej. Ile złego jeszcze musi się stać żeby społeczeństwo zaczęło reagować. Czy się znajdzie ktoś kto pogoni tych złodziei co okradają i niszczą nasz kraj?

4 thoughts on “Minister halicki okradł i oszukał państwo polskie a konsekwencji nie ma”

  1. no pewnie. robią co chcą. dopóki naród się nie wkurwi to dalej bedą tak kraść i kłamać. a nawiasem mówiąc to po przewrotach na początku lat 90 tych w polsce został usuniety zapis z prawa karnego przekrętach popełnianych przez polityków. i bodajże był to pierwszy zapis jaki został zmieniony. zapis został usuniety i tym samym posłowie psubraty stali się bezkarni. HAŃBA!

  2. ja znam jednego takiego co by to łajdactwo całe wyplenił. A nazywa się on Janusz Korwin-Mikke. W telewizji próbują z niego zrobić idiotę ale jedynie on odsłania prawdę na temat polskiej polityki i nie tylko. Ma rację dosłownie na każdy temat a żaden polityk nawet nie chce się wdawać z nim w dyskusje bo ich zagina jak małe dzieci

  3. Zacznijmy głosować na partie antyunijne czyli takie propolskie, bo obecnie władza dyma nas w dupę i będzie nadal to robiła dopóki będziemy wybierać np. PiS lub Platformę Obywatelską. Czas złodziei pogonić i dać władzę ludziom propolskim.

Dodaj komentarz