Megahejt.pl – fajna strona o której niektórzy niesłusznie źle myślą

Na Megahejt.pl wchodzę już od kilku lat i od czasu jak zacząłem wchodzić to oprócz samego odwiedzania tej strony dodaję również wpisy. Ta strona jest według mnie fajna, ale jest pewna bzdura na temat tej strony, która mnie denerwuje. Chodzi mi o to, że wnerwia mnie jak ktoś uważa, że ta strona promuje nienawiść do porządnych ludzi – bo to jest bzdura, że ta strona promuje nienawiść do dobrych ludzi. Owszem na tej stronie jest nienawiść skierowana wobec niektórych osób, ale ci, których tu się krytykuje to nie są porządni ludzi, więc akurat należy im się ta krytyka np. Mariuszowi Trynkiewiczowi.

Zapamiętajcie: Megahejt.pl to jest strona, na której można pisać co kogo denerwuje i można tu promować nienawiść, ale wyłącznie
do osób, którym się należy nienawiść np. Trynkiewicz. Wobec porządnych ludzi na tej stronie nie ma promowania nienawiści- porządnych ludzi tu się szanuje, a nie zachęca do ich krzywdzenia i nienawidzenia. Pozdrawiam tych, co zgadzają się ze mną w kwestii Megahejt.pl.

One thought on “Megahejt.pl – fajna strona o której niektórzy niesłusznie źle myślą”

  1. Tu autor hejta: W tym hejcie nie napisałem jeszcze, że oprócz tego, że niektórzy niesłusznie źle myślą o Megahejt.pl to na dodatek ta strona jest bardzo mało znana i w związku z tym bardzo mało kto na tej stronie się udziela. Większość hejtów na tej stronie ja pisałem. Wnerwia mnie ta niesłuszna niechęć do tej strony i to, że bardzo mało kto się tu udziela. Tylko ja tu często coś wstawiam, a inni bardzo niewiele. Trzeba wypromować Megahejt.pl – by więcej ludzi znało tę stronę i się tu udzielało. Ta strona ma wysoki poziom wolności słowa i jest to wiarygodne źródło informacji :)

    Pozdrawiam admina tej strony za to, że ta strona ma wolność słowa (czyli normalność).

Dodaj komentarz