Koronawirus – jest go więcej niż się podaje w mediach

Witam, piszę tego hejta po to, by przekazać Wam prawdę o koronawirusie. Chodzi mi o to, że przypadków COVID-19 jest więcej niż się nam podaje w mediach. Dlaczego tak twierdzę?

Bo np. w mojej okolicy były osoby chore na tę chorobę, a niektóre z nich nie zostały wliczone do liczby chorych, bo się te osoby nie zgłaszały, tam gdzie chorzy powinni się zgłaszać.

Ja i moi domownicy też mieliśmy jebanego koronawirusa i też się nie zgłosiliśmy tam gdzie należy się zgłosić – bo dopiero po ozdrowieniu się upewniłem, że Ja i moi domownicy mieliśmy COVID-19, wcześniej myślałem, że to coś innego.

Wniosek z tego taki, że nie każdy chory zostaje wliczony do tej liczby, którą podaje się nam w mediach jako liczbę ilości zakażeń – czyli w rzeczywistości liczba osób, które dopadł koronawirus jest większa.

I mam do Was pytanie – szczepiliście się lub planujecie się zaszczepić przeciw COVID-19? Ja się jeszcze nie szczepiłem, a czy w przyszłości się zaszczepię to nie wiem. Dobrze że na Megahejt.pl jest normalność – dzięki temu mogę promować prawdę. Pozdrawiam admina tej strony.

Dodaj komentarz