Koniec Chujni

Niegdyś jako 17 latek dużo czytałem chujowych wpisów na chujni. Można powiedzieć, że to było moje hobby. Czasem można było się pośmiać z niektórych komentarzy, np o Łódzkim Wydziale Fabrycznym Mesia i Wiecznego Prezesa Byczywąsa, Zegarków z niebieskim podświetleniem, Rafała Otaku, a nawet generowanej wiadomości o laniu gumą na komisariacie. To nie jest tak, że ludzie nie mają chujowych problemów, oj nie. Wszyscy zapomnieli po 10 latach pisania o jakimś gównie i człowiek nie może się pośmiać z błahych problemów lub takich z którymi się w pełni zgadza i rozumie. Boli mnie to, że strona stała się martwa. Chujnia i śrut

4 thoughts on “Koniec Chujni”

 1. Ja kiedyś na tej stronie parę razy pisałem hejty o tym, że mnie denerwuje ignorancja administratora Chujnia.pl, ale wygląda na to, że nie tylko mnie to drażni. Na szczęście istnieje alternatywa dla Chujnia.pl czyli Megahejt.pl – fajnie by było jakby administrator Megahejt.pl trochę rozbudował tę stronę np. dodał możliwość oceniania (na Chujni można oceniać).

  A ja pamiętam nie tylko Mesia i Byczywąsa, ale też kolesia od konsolki który był czasem w komentarzach i taki ktoś kto pisał o kradnięciu krokodyli no i jeszcze był też niejaki #Grammarnazi, który czasami poprawiał innych. Ech, było miło, ale się skończyło. Chyba że Megahejt.pl stanie się popularniejszy i dużo częściej będą wchodziły nowe hejty i komentarze, ale wątpię.

  A jeszcze za czasów jak Chujnia.pl była aktywna to nie wszystko wchodziło na główną, a na Megahejt.pl to wszystko wchodzi od razu.

  To jest moja Chujnia którą w 2020 roku napisałem: https://www.chujnia.pl/sztuczne-kobiety/

  I to jest też mój wpis z Chujnia.pl i to aż z 2018 roku: https://www.chujnia.pl/rejestracja-kart-sim/

  Oczywiście na Chujnia.pl dużo więcej się udzielałem to są przykładowe wpisy.

 2. I napiszę jeszcze, że na Chujnia.pl ten hejt o tym, że Chujnia.pl stała się martwą stroną – raczej by nie dostał się na główną.

  No ale tu jest Megahejt.pl i admin ma lepsze myślenie, więc jest większa wolność słowa.

 3. Napiszę jeszcze, że to na Megahejt.pl wchodziłem już w 2016 roku i nie jestem autorem tego hejta, choć też uważam że Chujnia.pl jest super i boli mnie, że ta strona zamarła.

  Trzeba wypromować Megahejt.pl, żeby dużo więcej osób tu wchodziło i być może nawet pisało komentarze w stylu tych o ŁWF czy zegarki z niebieskim podświetleniem.

  Pozdrawiam.

 4. Do autora hejta: Boli Cię, że Chujnia.pl stała się martwa? Mnie też, ale jest na szczęście jest alternatywa dla Chujni czyli Megahejt.pl – możesz na Megahejta regularnie wchodzić i się tu udzielać. Ja na Megahejt.pl wchodzę od 2016 roku i jestem z tej strony zadowolony.

Dodaj komentarz