Jebać nieuczciwych policjantów

Kto z nas się nie zetknął z policjantem któremu się wydaje że jest pępkiem świata i że wszystkie rozumy ma pozjadane. A przy okazji jest złośliwą mendą która myśli że niby stoi w obronie prawa a tak naprawdę znęca się nad społeczeństwem. Przykłady: Przechodziłem sobie z kolegami przez dosyć nietypowe skrzyżowanie, prawidłowo tak jakby a tu radiowóz się zatrzymuje ok 20m od nas. Wyłazi z niego menda i drze się na całą pizdę którędy my mamy iść. Do tego grozi, straszy. Jakiś totalny pojeb. Terrorysta nietykalny. Myśli że ma broń to mu wszystko wolno. Z innej beczki. Mój brat dostał mandat za przeklinanie w miejscu publicznym. A było to we wsi jakiejś, po 22 wieczorem, ludzi zero, miejsce publiczne jak chuj… ale nie o to chodzi. Przyjmując mandat mój brat się pyta policjanta czy mu się nie zdarza przekląć a on mu na to: Jasne że mi się KURWA zdarza! Kumacie? Skurwiel jebany. Żeby mu z dupy zrobili rozjeździelinę zajebistą. Pierdoleni gnoje zachowują się jak za komuny. I dziwią się że ludzie ich nienawidzą. Potrafią znęcać się na rowerzystach a jak im przyjdzie wciąć udział w poważnej zadymie to spierdalają. Raz miała być interwencja w barze bo się napierdalali i wiecie co wielcy policjanci zrobili? Podjechali sobie w pobliże knajpy i nawet nie wyszli z radiowozu! Tacy twardziele są. Ale mandaty wlepiać biednym ludziom za to że konia mają nie oświetlonego to potrafią. Normalnie hejt na policję maksymalny. Nie są godni munduru. Są nieprofesjonalnymi pajacami, znęcającymi się nad biednymi ludźmi. Rzygam na takich darmozjadów którzy żrą za nasze pieniądze. Oczywiście czasem ktoś poprawny się znajdzie, ale takich jest mało!

8 thoughts on “Jebać nieuczciwych policjantów”

  1. co za darmozjady. żrą za nasze wysokie podatki i tylko wyżywają się na przechodniach lub rowerzystach. w obliczu zagrożenia spierdalają twardziele jedne

  2. Zamiast dawać kosmiczne mandaty ludziom, którzy jeżdżą bez pasów, to zacznijcie walczyć ze złem. I się nie dziwcie, ze o was robią piosenki typu Peja 997 czy WSP psy, a w nich cała prawda o was droga policjo!

  3. Dobrze powiedziane. Policja niech łapie pedofilii, morderców, gwałcicieli, złodziei, a nie palaczy marihuany czy tych co nie zapinają pasów w samochodzie. STOP totalitarnej władzy.

  4. Tak to jest jak rządzą partie typu PiS i PO – jebać te partie. Trzeba być kretynem, by je popierać.

Dodaj komentarz