Jebać Facebooka

Tego już kurwa za wiele. Kilka dni temu Facebook żądał bym mu kurwa wysłał swoje zdjęcie. No i zgodnie z ich debilnym poleceniem – zrobiłem to. A po dwóch dniach loguję się i do chuja nędzy… konto zablokowane. Nosz ja pierdolę. Niech ja tylko tego śmiecia Zuckerberga dorwę to mu nogi z dupy powyrywam. Gnój powinien gnić w pierdlu. Kasujcie konta z fejsa i bojkotujcie ten syf, dopóki srajbook nie zmieni nastawienia do użytkowników.

14 thoughts on “Jebać Facebooka”

    1. tak jest zgadzam się fb ostatnio mi pokazuje fałszywe Naruszenia zasad pomimo tego że żadnych zasad dając posty nie Naruszyłem i w Dodatku pojawił się problem Bo Próbuję Dać Nowy post na fb i na fb nie wyświetla mi się ten post na Głównej stronie ale już w moim profilu tak stale SAME PROBLEMY Z TYM FB JUŻ TO ZACZYNA IRYTOWAĆ także tak walić fb ! tyle pozdrawiam ❤

  1. Zuckerberg to żyd, więc cały pejsbook jest żydowski. Jak wiadomo parchom nie można w nic wierzyć!

  2. Skurwysyny, człowiek głupi na klika, a później nasłuchują co się kurwa dzieje w moim życiu. Miałem kolizję samochodowa, rozmawiałem o tym z kobietą, i nagle cały Facebook zajebany reklamami sponsorowanymi, o naprawie wgnieceń w samochodzie. Jebac to gówno.

  3. Jebac cwela Zuckerberga. Pedal jebany zamiast swojej starej to nam wpierdala reklamy. Wlacza zainteresowania, ktore wylaczylismy byle by scietwo jebane zarobilo centa.
    JEBAC CIE KURWO DNIEM I NOCA !

  4. Jebany Facebook .Już dawno zrezygnowałem z tego bezużytecznego gówna z parchami.Po chuj dewociarstwo i ludzie którzy nie chcą mieć z tobą nic wspólnego mają patrzyć co ja robię , z kim się pierdole i z kim pije? FUCK SOCIAL MEDIA.JEBAĆ LEWACTWO!!!!

Dodaj komentarz