Jan Paweł 2 a pedofilia w kościele

Witam Was. Porozmawiamy dziś o Janie Pawle Drugim – papieżu Polaku. Przeciwnicy papieża Polaka mówią, że krył księży i biskupów pedofili, a ja odpowiem na to. Nawet jeżeli nic nie robił z pedofilią w kościele to nie dlatego, że stał po stronie pedofili, tylko po prostu nie wiedział co zrobić. Był stary, miał wiele spraw na głowie, a poza tym walka ze zboczeńcami w kościele katolickim to nie taka prosta sprawa. A dla tzw. Mass Mediów zaraz jest papieżem, lubiącym pedofilii. A Wy, co sądzicie o naszym papieżu? Też uważacie jak ja, czy może jednak myślicie lewicowo i uważacie że to obrońca pederastów w sutannach? Dodam jeszcze, że Jan Paweł 2 jadł fajne ciasto – kremówki.

2 thoughts on “Jan Paweł 2 a pedofilia w kościele”

  1. Wkurwiają mnie homoseksualiści w kościele. Jak nie umiesz kutasa powstrzymać cwelu to albo się onanizuj albo idź do burdelu a nie dopierdalaj się do chłopaków albo innych facetów.
    Dość pedalstwa w kościele!!!!

    1. Tu autor hejta: Że co? Uważasz, że dopierdalam się do chłopaków i że nie umiem kutasa powstrzymać? Bzdury piszesz.
      Ja jestem przeciwko homoseksualizmowi, a tym bardziej pedofilii. W moich myślach jest brak zboczeń. Ja i Megahejt.pl jesteśmy zwolennikami heteroseksualizmu, a przeciwnikami dewiacji takich jak np. pedofilia.

Dodaj komentarz