GTA 6 – kiedy wyjdzie i w jakiej lokalizacji

Minęło już dużo czasu, dobre kilka lat od premiery GTA 5, a o GTA 6 żadnych oficjalnych informacji w stylu kiedy zostanie wydane. Wkurza mnie, że tyle czasu minęło a o szóstej części GTA ani mru mru ze strony Rockstara. Są tylko spekulacje graczy, a jedna z popularniejszych to jest taka, że GTA 6 będzie miało miejsce w Vice City, mieście z GTA VC, tyle że te miasto będzie odnowionym Vice City. Bardzo bym chciał, by ta spekulacja o Vice City była prawdziwa, ale jak już pisałem to zwykli ludzie, a nie sama firma od GTA tak stwierdziła, że akcja będzie działa się w Vice. A Wy, co sądzicie o szóstej części GTA? A zdjęcie pobrałem z Internetu zrobione przez spekulantów gry.

2 thoughts on “GTA 6 – kiedy wyjdzie i w jakiej lokalizacji”

  1. Tu autor wpisu o GTA 6. Niestety, ale nadal nie ma oficjalnych informacji o tym w jakim miejscu będzie szósta część GTA ani tym bardziej trailera w postaci filmiku, który pokaże jak dokładnie gra będzie wyglądała. Bardzo bym chciał odnowione Vice City i/lub Las Venturas.

  2. Chciałbym jeszcze, żeby główny bohater to był jasnoskóry mężczyzna, który ma pomiędzy 22 a 44 lata. I żeby GTA 6 było zarówno na PC jak i konsolę, a nie tylko na konsolę.

Dodaj komentarz