Gmina Iłów

Gmina Iłów jest to miejsce położone w zachodniej części województwa mazowieckiego, ta gmina znajduje się w powiecie sochaczewskim, przynajmniej w dwóch miejscach przy granicy tej gminy z inną jest tablica z napisem: „gmina Iłów wita”.

Dlaczego piszę o tej gminie? Bo ją lubię i chcę wypromować. Niestety w niej nie mieszkam i na razie nie będę, z powodu braku kasy na przeprowadzkę, ale to nie stoi na przeszkodzie, by tę gminę promować, jeszcze tym bardziej tu na Megahejt.pl – czyli stronie na której jest wolność słowa.

ABP Market (taki supermarket w Iłowie bardzo blisko parku) to świetny sklep, ta część Wisły, która przepływa przez gminę Iłów mi się podoba (szczególnie w dobrą pogodę Wisła w tym miejscu jest super), te tablice powitalne z napisem „gmina Iłów wita” i Pożegnanie lata w Iłowie – to są rzeczy, które uważam za największe atrakcje tej gminy. I w ogóle ta gmina mi się podoba.

Ale są też rzeczy, które mnie irytują np. że te tablice powitalne już nie są tak ładne jak kiedyś – nadal mi się podobają, ale chodzi o to, że dawniej dużo lepiej wyglądały.
Jednak pozytywnych rzeczy tej gminy jest dużo więcej niż negatywnych.

Zapraszam Was do tej gminy, bo warto. A zdjęcie powyżej przedstawia część największej miejscowości tej gminy – czyli Iłowa.

5 thoughts on “Gmina Iłów”

 1. Tu autor hejta: A jeśli chodzi o Pożegnanie lata w Iłowie to w 2020 i 2021 roku go nie było przez jebanego koronawirusa. A w
  2022 roku to nie wiem czy będzie. Jeśli będę wiedział czy w tym roku będzie ta impreza to napiszę tu na Megahejt.pl zarówno czy będzie jak i kiedy dokładnie – by admin Megahejt.pl i zwykli użytkownicy i użytkowniczki wiedzieli, kiedy być na niej. Jeśli chcecie to bądźcie na tej imprezie, to do Was należy decyzja o tym czy będziecie.

 2. Tu autor hejta: Jeśli chodzi o Pożegnanie Lata w Iłowie w tym roku to mam dobrą wiadomość – ta impreza będzie 25 sierpnia. A przy okazji – jak już napisałem Wam, że ta zabawa będzie 25 sierpnia to wstawię jeszcze kilka linków do rzeczy z gminy Iłów:

  Strona na Facebooku Pożegnania Lata w Iłowie: https://pl-pl.facebook.com/pozegnanielata/

  Strona Urzędu Gminy Iłów: https://www.facebook.com/pages/category/Interest/Urz%C4%85d-Gminy-I%C5%82%C3%B3w-108394944350805/

  Spotted Iłów: https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Public—Government-Service/Spotted-I%C5%82%C3%B3w-958232104198102/

  I jeszcze to: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063469062641

  A to nie jest z FB: https://ilow.pl/

  Z gminy Iłów polecam także market Dino, który znajduje się w Iłowie, a w miejscowości Giżyce (ta miejscowość znajduje się w tej gminie) jest sklep Groszek, który również polecam. I jeszcze w Iłowie bardzo blisko parku jest apteka – jest ona fajna.
  Bardzo blisko parku oprócz apteki jest też sklep o nazwie „As”, a z sklepem „As” połączony jest inny sklep – obydwa te sklepy są OK.

  Niestety nie wrzucę linków do tych rzeczy, bo ich jak razie nie znalazłem. Tak więc: Zapraszam Was do gminy Iłów.

 3. Tu autor hejta: Przypominam Wam, że jutro jest Pożegnanie Lata w Iłowie – jeśli Was ta impreza interesuje to udajcie się na nią. A przy okazji wymienię dwie kolejne rzeczy z gminy Iłów:

  – W miejscowości Łady jest warsztat w którym naprawia się pojazdy ciężarowe i przyczepy do ciężarówek, znajduje się on w północnej części tej gminy, mniej niż kilometr od rzeki Wisły.
  – W Iłowie w środy rano jest targ, jest on około 250 metrów od cmentarza. Kilka razy na nim byłem.

  Zapraszam Was do tej gminy.

Dodaj komentarz