Gmina Iłów

Gmina Iłów jest to miejsce położone w zachodniej części województwa mazowieckiego, ta gmina znajduje się w powiecie sochaczewskim, przynajmniej w dwóch miejscach przy granicy tej gminy z inną jest tablica z napisem: „gmina Iłów wita”.

Dlaczego piszę o tej gminie? Bo ją lubię i chcę wypromować. Niestety w niej nie mieszkam i na razie nie będę, z powodu braku kasy na przeprowadzkę, ale to nie stoi na przeszkodzie, by tę gminę promować, jeszcze tym bardziej tu na Megahejt.pl – czyli stronie na której jest wolność słowa.

ABP Market (taki supermarket w Iłowie bardzo blisko parku) to świetny sklep, ta część Wisły, która przepływa przez gminę Iłów mi się podoba (szczególnie w dobrą pogodę Wisła w tym miejscu jest super), te tablice powitalne z napisem „gmina Iłów wita” i Pożegnanie lata w Iłowie – to są rzeczy, które uważam za największe atrakcje tej gminy. I w ogóle ta gmina mi się podoba.

Ale są też rzeczy, które mnie irytują np. że te tablice powitalne już nie są tak ładne jak kiedyś – nadal mi się podobają, ale chodzi o to, że dawniej dużo lepiej wyglądały.
Jednak pozytywnych rzeczy tej gminy jest dużo więcej niż negatywnych.

Zapraszam Was do tej gminy, bo warto. A zdjęcie powyżej przedstawia część największej miejscowości tej gminy – czyli Iłowa.

Jedna myśl nt. „Gmina Iłów”

Dodaj komentarz