Gdzie się podziały owady zapylające?!

Witam. Chcę napisać o bardzo małej ilości owadów zapylających, lub wręcz ich braku. Prawie nie ma pszczół, a bąków (trzmieli) to już praktycznie nie ma. Jest już prawie czerwiec a ja widziałem tylko jednego trzmiela i kilka pszczół! Musze dodać że na dwór wychodzę codziennie i specjalnie obserwuję zakwitnięte kwiaty drzew owocowych oraz inne kwiaty. Niestety na tych kwiatach nie ma widać owadów zapylających. Pamiętam wiosnę rok temu. Wszystko aż buczało kiedy kwiaty zakwitały. Pełno trzmieli i pszczół, a teraz dosłownie nic w porównaniu do zeszłego roku. Czy to zwiastuje mniejsze plony i wzrost cen, braki żywności? Czy ktoś te owady wytruł, podczas gdy my byliśmy zamknięci w domach z powodu niby korono wirusa?? Dochodzą mnie też słuchy że pszczoły są masowo otruwane w ulach. Nie wierzę już, że może to być konkurencja, bo teraz jest bardzo dużo „wolnych” kwiatów z powodu braku owadów zapylających. Rolnicy też nie są winni, bo ewentualne ich opryski nie zabiją owadów które są z dala od pól. Czy to samoloty coś rozpyliły, nie wiem, ale dziwne to wszystko jest. Takie działania pokrywają się z żydowską agendą depopulacji ludzi. Jak obserwuję samoloty, to bezsprzecznie mogę zaobserwować że coś rozpylają, tylko nie wiem co. Czy ktoś z was coś wie? Czy w waszych rejonach też jest mało pszczół, trzmieli i innych owadów zapylających?? Czy też macie podrażnione gardło po wyjściu z domu??

4 myśli nt. „Gdzie się podziały owady zapylające?!”

  1. ciekawe czy bill gates (znany żyd) nie maczał w tym swoich paluchów… najpireww chciał nas wyszczepić jak bydło i zaczipować. od dawna gada że trzeba pozbyc sie ludzi i zostawic tylko 500mln do 1mld!!!!! jak chce depopulacji to niech zacznie od siebie!!! jest jeszcze soros, rokefelerzy, rotszildy itd. jak by nie było same parchy i przynosza same szkody! czemu to zawsze idzie w parze? chyba przez ich satanistyczna religie…

  2. Kto pozbywa się pszczół to debil i/lub podły (pod)człowiek. Szanujmy pszczoły, bo te owady są ważne.

  3. Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj jest Światowy Dzień Pszczół – czyli owadów pożytecznych. Wnerwiają mnie ci, którzy nie szanują pszczół.

Dodaj komentarz