Gdzie się podziały owady zapylające?!

Witam. Chcę napisać o bardzo małej ilości owadów zapylających, lub wręcz ich braku. Prawie nie ma pszczół, a bąków (trzmieli) to już praktycznie nie ma. Jest już prawie czerwiec a ja widziałem tylko jednego trzmiela i kilka pszczół! Musze dodać że na dwór wychodzę codziennie i specjalnie obserwuję zakwitnięte kwiaty drzew owocowych oraz inne kwiaty. Niestety na tych kwiatach nie ma widać owadów zapylających. Pamiętam wiosnę rok temu. Wszystko aż buczało kiedy kwiaty zakwitały. Pełno trzmieli i pszczół, a teraz dosłownie nic w porównaniu do zeszłego roku. Czy to zwiastuje mniejsze plony i wzrost cen, braki żywności? Czy ktoś te owady wytruł, podczas gdy my byliśmy zamknięci w domach z powodu niby korono wirusa?? Dochodzą mnie też słuchy że pszczoły są masowo otruwane w ulach. Nie wierzę już, że może to być konkurencja, bo teraz jest bardzo dużo „wolnych” kwiatów z powodu braku owadów zapylających. Rolnicy też nie są winni, bo ewentualne ich opryski nie zabiją owadów które są z dala od pól. Czy to samoloty coś rozpyliły, nie wiem, ale dziwne to wszystko jest. Takie działania pokrywają się z żydowską agendą depopulacji ludzi. Jak obserwuję samoloty, to bezsprzecznie mogę zaobserwować że coś rozpylają, tylko nie wiem co. Czy ktoś z was coś wie? Czy w waszych rejonach też jest mało pszczół, trzmieli i innych owadów zapylających?? Czy też macie podrażnione gardło po wyjściu z domu??

6 thoughts on “Gdzie się podziały owady zapylające?!”

  1. ciekawe czy bill gates (znany żyd) nie maczał w tym swoich paluchów… najpireww chciał nas wyszczepić jak bydło i zaczipować. od dawna gada że trzeba pozbyc sie ludzi i zostawic tylko 500mln do 1mld!!!!! jak chce depopulacji to niech zacznie od siebie!!! jest jeszcze soros, rokefelerzy, rotszildy itd. jak by nie było same parchy i przynosza same szkody! czemu to zawsze idzie w parze? chyba przez ich satanistyczna religie…

    1. Bardzo dobrze napisałeś – kto chce depopulacji niech zacznie od siebie i na sobie niech skończy zabijanie. Precz z NWO i innymi podłymi planami!

  2. A ja w tym roku widziałem sporo pszczół, to dobrze, że w moim regionie są pszczoły.

  3. Kto pozbywa się pszczół to debil i/lub podły (pod)człowiek. Szanujmy pszczoły, bo te owady są ważne.

  4. Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj jest Światowy Dzień Pszczół – czyli owadów pożytecznych. Wnerwiają mnie ci, którzy nie szanują pszczół.

  5. Proponuję karać tych, którzy celowo zabijają pszczoły tak jakby zabijali ludzi. Nauczyli by się zabójcy pszczół szacunku do tych owadów. Te owady są wartościowe i trzeba je szanować! Bez nich nie będzie istniała ludzkość.

Dodaj komentarz