Chujnia.pl – ponad rok bez nowości, niestety

Kilka razy tu na Megahejt.pl pisałem hejta o tym, że strona Chujnia.pl jest ignorowana przez tamtejszego administratora, co mnie bardzo irytuje. Napiszę kolejnego hejta na ten temat bo ignorancja admina tamtej strony trwa już… ponad rok, serio.

Jeszcze ze 2-3 lata temu tam były regularnie aktualizacje i w związku z tym co jakiś czas było coś nowego, a od drugiej połowy 2020 roku admin zaczął olewać stronę Chujnia.pl. Za czasów jak Chujnia.pl była aktywną stroną często tam wchodziłem i się udzielałem, a teraz wchodzę już rzadko i to tylko po to by sprawdzić czy tamta strona odżyła czy nadal jest bagatelizowana.

Niektórzy ludzie są nieźle jebnięci, Chujnia.pl to jest świetna strona, ale przez ignorancję tamtego admina wieje tam nudą i na dodatek admin nie uzasadnił dlaczego ją ignoruje.

Tam na Chujnia.pl jest wolność słowa, nie ma cenzury, można krytykować np. PiS i PO, można przeklinać, pożartować sobie w komentarzach pisząc jakieś głupkowate i śmieszne komentarze itp.. Tylko ta ignorancja tamtejszego admina jest nudząca.

Dobrze że chociaż istnieje alternatywa dla Chujnia.pl czyli Megahejt.pl, tu wszystko wchodzi natychmiast i też jest wolność słowa.

Czy epidemia koronawirusa ma związek z tą ignorancją? Uważam że tak, bo dopóki nie było epidemii to na Chujnia.pl były regularne aktualizacje strony i w związku z tym były nowości, a parę miesięcy po wykryciu w Polsce pierwszego przypadku koronawirusa tamta strona zamarła przez głupotę tamtejszego admina. Chujnia.pl istnieje od 2011 roku a od drugiej połowy 2020 roku na Chujnia.pl nie ma nowości, tylko te wpisy które zostały dodane za czasów gdy były tam regularne aktualki.

Bardzo bym się cieszył, gdyby admin znów zaczął aktualizować tamtą stronę, bo jak już pisałem – Chujnia.pl to bardzo dobra strona.

Jeśli chcecie to zapraszam na tamtą stronę, co prawda od ponad roku brak nowości, ale można sobie poczytać te wpisy, które już są dodane.

2 thoughts on “Chujnia.pl – ponad rok bez nowości, niestety”

  1. Niestety nadal brak nowości na Chujnia.pl – co by nie mówić, ale niektórym ludziom to się pierdoli w głowie – fajne strony upadają bo ich admini to ignoranci – z jednej strony tworzą fajne strony, a z drugiej mają głupotę, bo je w końcu nie wiadomo dlaczego olewają. Gdybym miał większe doświadczenie w informatyce to sam bym stworzył stronę na wzór Chujnia.pl – i oczywiście bym mądrze nią rządził.

  2. Niestety, ale nadal Chujnia.pl jest ignorowana przez tamtejszego administratora i to na dodatek bez uzasadnienia tamtejszego admina.

Dodaj komentarz