CDA – usuwanie filmów

Wkurwia mnie to, że CDA niektóre filmy usunęła z chuj wie jakiego powodu. Niedawno wiele razy oglądałem pewien film, którego premiera była w latach 90-ych aż w końcu jak chcę obejrzeć to pokazuje się komunikat, że materiał został usunięty bla bla bla. Jak mnie to wkurza, że takie filmy się usuwa. Czyje prawa autorskie niby zostały naruszone do tak starego filmu? Bezsens na całego.

8 thoughts on “CDA – usuwanie filmów”

  1. To jeszcze nic. Youtube usuwa filmy nawet za poglądy polityczne. Jak jesteś prawicowcem, protestujesz przeciwko zbokom z LGBT i przeciwko tej nowej zboko-korporacyjno-multi kulti komunie zachodniej to będą blokować twoje filmy albo usuwać komentarze lub zablokuja konto. Facebook robi to samo. Generalnie wszystkie te żydowskie media czyli np: google, facebook, youtube są wykorzystywane do siania nowej antyludzkiej komuny czyli multi kulti, LGBT i innych zboczeń, inwigilacji i zawłaszczaniu wszystkiego przez korporacje i banki. Ma to na celu zniszczenie narodów oryginalnie zamieszkujących swoje kraje przez wymieszanie z ciemnymi ludami. Taką papką mieszańców, banda żydów chowających się za fasadą polityków agentów (aktorów) będzie sobie zarządzać i okradać. Niszczenie białych narodów obserwujemy gołym okiem! Cenzura postępuje i teraz za to że nie lubi się gejów, żydów, murzynów czy innych arabów w SWOIM KRAJU, są realne kary! Działania żydo-zachodu są antyludzkie!!!

  2. Dzisiaj dodałem komentarz na CDA, do filmu Zabriskie Point, dotyczący muzyki. Nic takiego, po prostu dwa zdania mojej fascynacji. Wchodzę po minucie – wykasowane. Nie wiem na jakiej zasadzie ten portal funkcjonuje, ale skoro wpis nie narusza zasad społecznych, jest kulturalny i rzeczowy – więc nie powinien być kasowany!

    1. Użytkownik, który wrzuca film na CDA, ma potem dostępną opcje usuwania komentarzy innych użytkowników. Czyli jak mu się nie spodoba co ktoś napisze poprostu to skasuje i już… coś na kształt PiS

  3. Oglądam sobie mój serial na CDA , drugi sezon aż tu nagle wszystkie dziewięć odcinków jest usunięte . Na szczęście osoba co wrzuca odcinki znowu dodała te filmy .

  4. Wstawiłem wczoraj na cda jakiś film. Napisałem w opisie studia twórców, dzisiaj wchodzę i wykasowany. Co niby zrobiłem…

Dodaj komentarz