Administrator Gry-pegasus.xaa.pl – następny ignorant

Nie tylko Chujnia.pl, ale również Gry-pegasus.xaa.pl (taka strona o grach z dawnych lat z pegasusa) upadła przez ignorancję tamtejszego administratora, obydwie strony były świetne za czasów gdy admini nie ignorowali ich.

Nie dość że admini tych stron są ignoranci to jeszcze na dodatek nie uzasadniają dlaczego porzucili takie świetne strony, ale ja znam przyczynę ich postępowania – ignorancja i głupota – to jest przyczyna.

Powinienem sam założyć stronę o tematyce gier z dawnych lat i taką stronę jak Chujnia.pl – będę do końca życia utrzymywał te strony, a jeśli nawet bym już ich nie chciał prowadzić to przekazał bym je komu innemu a jeśli kto inny by ich nie chciał, bym UZASADNIŁ dlaczego porzucam, a nie tak jak admini tych dwóch stron które wymieniłem – bez uzasadnienia porzucić.

3 thoughts on “Administrator Gry-pegasus.xaa.pl – następny ignorant”

 1. Jak zdobędę większe doświadczenie w informatyce to postaram się stworzyć stronę taką o tematyce gier z pegasusa, tyle że ja w przeciwieństwie do admina gry-pegasus.xaa.pl nie będę jej olewał, jeszcze tym bardziej bez uzasadnienia.

 2. I jeszcze napiszę jakie gry z tzw. konsoli pegasus są moje ulubione:
  1. Super Mario
  2. Bugs Bunny Crazy Castle
  3. Track & Field
  4. Brush Roller
  5. Tank 1990
  6. Duck Hunt
  7. Excite Bike
  8. F-1 Race

 3. Dobra wiadomość: Admin tej strony na Facebookowej stronie gry-pegasus.xaa.pl dał znać i uzasadnił o co mu chodzi z tą ignorancją. Myślę, że jest jeszcze iskierka nadziei na powrót gry-pegasus.xaa.pl. Podobno to dlatego porzucił tę stronę, bo… Nintendo ma swoje chore zasady i nie chce by takie strony były prowadzone.

Dodaj komentarz